Przesłuchania II etapu ART BEM Musical Festival 2021 ? Koncert Uczestników


Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów musicalu i każdego kto chce kibicować i wspierać oklaskami uczestników naszego festiwalu na Przesłuchania do II etapu Art. Bem Musical Festival 2021. Koncert Uczestników odbędzie się w niedzielę 12.09. o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201

Art. Bem Musical Festival 2021 to pierwsza edycja wydarzenia, którego zadaniem, prócz wyłonienia i prezentacji najzdolniejszych młodych głosów z całego kraju, jest edukacja artystyczna oraz zacieranie barier między światem ?amatorskiego ruchu teatralnego? a zawodowym teatrem muzycznym. Udział w festiwalu daje szansę wszystkim tym, którzy swoją pasję wokalną rozwijają w domowym zaciszu i nie mieli okazji zaprezentować swojego talentu szerszej publiczności.

W drugim etapie konkursu swoje umiejętności zaprezentuje 12 uczestników wyłonionych w drodze kwalifikacji konkursowej przez jury, złożone z musicalowych aktorek i aktorów młodego pokolenia. Ten etap konkursu wyłoni laureatów, uczestników Gali Finałowej, w trakcie której poznamy wszystkich nagrodzonych, którzy przejdą do historii jako pierwsi laureaci muzycznego wydarzenia, które w zamyśle ma na stałe zagościć na festiwalowej mapie Polski.

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!