Scrapbooking – cykl warsztatów w Dwóch Jelonkach


Serdecznie zapraszamy na cykl na warsztatów z techniki scrapbookingu (10 spotkań).

Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów na zdjęcia. To metoda zdobnicza, która daje wiele możliwości! Dzięki niej można stworzyć (poza albumem) także karty okolicznościowe, czekoladownik (pudełeczko ozdobne na czekoladę czy bombonierkę) lub ozdobić okładkę na zeszyt czy notes itd. Warsztaty będą także miłą formą spędzenia wolnego czasu i świetną odskocznią od codziennych obowiązków.

Na warsztatach krok po kroku nauczymy się jak własnoręcznie wykonać album oraz zapoznamy się obsługą różnych narzędzi zdobniczych, niezbędnych do powstania albumu.

Cykl warsztatów zaczniemy od podstaw tzn. od stworzenia bazy albumu, okładki albumu, kart na zdjęcia, różnego rodzaju kieszonek na zdjęcia i drobne pamiątki, po ozdobienie kart na zdjęcia i tytułowej strony. Album może być personalizowany np. z okazji urodzin, ślubu, chrztu itd. – może być niebanalnym prezentem 🙂

Scrapbooking to metoda zdobnicza znana od dawna i jednocześnie niezwykle prosta, niewymagająca specjalnych umiejętności plastycznych, a ponadto jest to metoda przyjazna środowisku, gdyż można wykorzystać w niej różne skarby, które niemal każdy posiada w domu np. guziki, koronki tasiemki, papier ozdobny do pakowania prezentów czy kawałki tapety pozostałe po remoncie mieszkania.

Spotkania odbywają się w środy w godz. 13:30-15:30 w Dwóch Jelonkach.
Terminy warsztatów: 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 1.04, 8.04, 15.04, 22.04, 29.04, 6.05

Obowiązują zapisy na cały cykl warsztatów. Prosimy o rozważne rezerwowanie miejsc!

Zapis jest równoznaczny z deklaracją wzięcia udziału we wszystkich spotkaniach!

*projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!