Spotkanie z bankowcem


PLAN WARSZTATU:

Warsztaty „spotkanie z bankowcem” daje szanse, by zadać pytania dotyczące kwestii finansowo – ubezpieczeniowych zarówno w kontekście osoby fizycznej i prywatnej, jak i tematów firmowych.

Na warsztatach dowiesz się m.in. na temat:

– źródeł finansowania wydatków zarówno prywatnych, jak i firmowych – na co zwrócić uwagę i jak się nie nabrać na „kruczki”,

– kwestii oszczędnościowych czy budowy i ochrony posiadanego już majątku,

– jak wyliczyć oprocentowanie lokat i na co zwrócić uwagę,

– na jakie produkty warto decydować się w banku, a na jakie warto uważać.

 

TRENER: MONIKA KACZMARSKA

Ekspertka sprzedaży i specjalistka w budowaniu relacji biznesowych z klientem indywidualnym, jak i biznesowym. Posiada 15 – letnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich i szeroką znajomość branży finansowej, ubezpieczeniowej, w tym zagadnień emerytalnych czy inwestycyjnych. Jest ekspertem ds. finansów i ubezpieczeń oraz budowania biznesu w TV, m.in. w Pytaniu na Śniadanie i TVN Style.

Była i jest odpowiedzialna za rozwój zespołów sprzedażowych zarówno sprzedaży pośredniej, jak i bezpośredniej czy zespołów mobilnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla grupy pracowników, jak i w coachingach osobistych. To praktyk biznesu, który prowadzi swoją działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego ze specjalizacją w obsłudze klientów biznesowych i doradztwa w zakresie ubezpieczeń na życie i programów emerytalno – oszczędnościowych.

Jej pasją jest zdrowy styl życia i energiczna 6 – letnia córeczka.

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!