Targi pasji + Garażówka vol. 6 + Wymiana roślin = Wiosenny Transfer


 

Targi Pasji

Nigdzie indziej tego dnia nie znajdziesz tylu niesamowitych kolekcji i inspirujących ludzi co na Targach Pasji! Przyjdź i daj zarazić się pasją! Nawet nie spodziewasz się ilu niezwykłych pasjonatów mieszka na Bemowie, a wśród nich poeci, kolekcjonerki, rzemieślnicy, artystki, muzycy i wokalistki.
Współpracuje z nami również Młodzieżowa Rada Dzielnicy Bemowo.

Sam(a) chcesz podzielić się z innymi swoim talentem, niezwykłym hobby? Nie zwlekaj! Weź udział w Targach Pasji i zgłoś się osobiście w siedzibie Bemowskiego Centrum Kultury lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Przedtem koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

 

Garażówka vol.6

Czas na wiosenne wietrzenie szaf i garaży!

Zasady jak zwykle: nie rezerwujemy miejsc wcześniej, nie zapewniamy stolików ani krzeseł, płacimy placowe na miejscu (5 złotych). Sprzedajemy wyłącznie rzeczy używane. Na Garażówkę zapraszamy do sali gimnastycznej.

 

Wymiana roślin

Masz w domu roślinkę, którą nie masz czasu się zaopiekować, chcesz się podzielić swoją sadzonką?

Chcesz wymienić swoją roślinę na inną?

Stworzymy wspólnie przestrzeń, w której będzie można odpocząć, ale też wymienić, zostawić lub przygarnąć roślinę. Dodatkowo zapraszamy na warsztaty podczas, których w niepowtarzalny sposób ozdobimy doniczki dla naszych zielonych podopiecznych.

 

Regulamin wyprzedaży garażowej >>>

Regulamin „Targów pasji” >>>

Karta zgłoszeniowa >>>


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!