Trifonidis Roots Septet ? koncert live


Bemowskie Centrum Kultury i Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki zapraszają na koncert Trifonidis Roots Septet ? projektu łączącego wybitnych muzyków ze świata muzyki etnicznej, jazzowej i współczesnej. Krakowski skład udowodni na bemowskiej scenie, że niezwykłe osobowości mogą tworzyć muzyczną harmonię, pozostając jednocześnie wyrazistymi solistami. To  pełna energii rootsowa podróż, wzmocniona jazzową swadą siedmioosobowego zespołu.  

Transmisja live na kanałach Bemowskiego Centrum Kultury i Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki na Facebooku oraz YouTube. 

W sieci nie liczą się odległości ? możemy być razem, nawet jeśli dzielą nas setki kilometrów! Dlatego Bemowskie Centrum Kultury i Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki zapraszają na nowy cykl wydarzeń online, będących kulturalnym mostem pomiędzy dwoma miastami: Warszawą i Krakowem i ich dwiema dzielnicami: Bemowem i Białym Prądnikiem. Wspólnie udowodnimy, że dobra kultura nie musi się wcale dziać w centrum miasta, a dzięki nowoczesnym narzędziom komunikacji i multimediom nie trzeba wychodzić z domu, by uczestniczyć w wartościowym koncercie, warsztatach czy spektaklu. W nadchodzącym czasie pokażemy co się u nas dzieje, ile mamy ze sobą wspólnego i że przyjaźń krakowsko-warszawska jest możliwa? 

Maciej Trifonidis ? gitara basowa, kompozycja 

Ablaye Badji ? kora, instrumenty perkusyjne 

Joachim Mencel ? fortepian, lira 

Leszek Hefi Wiśniowski ? flety, saksofony 

Stanisław Jan Klemens Słowiński ? skrzypce 

Marek Smok Rajss ? instrumenty perkusyjne 

Ryszard Pałka ? perkusja 

 

Partner projektu: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!