Warsztaty Mocny Ojciec ? Mocna Córka


Zapraszamy do zapisów, zwolniło się kilka miejsc!

Dla małych dziewczynek, a potem nastolatek, przeżywanie całego dzieciństwa aż po dorosłość w bliskiej relacji z ojcem to wielka wartość. Ojciec, który jest obecny w życiu swoich córek pozwala poznać i zrozumieć męski świat, wspiera budowanie tożsamości, może kształtować pasje, jest pierwszym testerem kobiecości. Trudno temu wszystkiemu podołać, jeśli potrzeby córek są dla ojców tajemnicami.  

Na naszym warsztacie, w ojcowskim gronie, będziesz miał okazję porozmawiać o radościach i trudnościach ojcowskich relacji z córkami. Sprawdzisz, co im dajesz i co jeszcze mógłbyś dać. Zastanowisz się nad tym, co one Tobie dają. Odkryjesz, że jesteś dla nich naprawdę ważny i co to dla Was znaczy.

W czasie warsztatu dowiesz się:

  • z czym mierzą się Twoje córki na różnych etapach rozwojowych i jak możesz im w tym pomóc;
  • jakie masz zasoby i nad czym warto pracować, gdy córki potrzebują ojca-bohater;
  • jak pomóc w czasie pierwszej miłości i testowania relacji z innymi mężczyznami;
  • jak słuchać i mówić, aby wspierać poczucie pewności siebie Twojej córki.

W ojcowskim gronie będziesz mógł przeanalizować różne rodzinne sytuacje i pracować na konkretnych przykładach. Będziesz miał okazję ćwiczyć to, w jaki sposób pogłębiać relacje z córkami w oparciu o swoje ojcowskie zasoby.

Zapraszamy!

Warsztat poprowadzi Marcin Grudzień – ojciec dwóch córek: Łucji (19 lat) i Jagody (5 lat). Pracuje jako psychoterapeuta i trener z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w ośrodku psychoterapii i wsparcia rodzin Plaster Miodu oraz w Kooperatywie Trenerskiej. Studiował w Studium Pomocy Psychologicznej Par w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz w Szkole Trenerów Grup Wsparcia Fundacji Sto Pociech. Obecnie szkoli się z psychoterapii Centrum Terapii Dialog Mabor, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Badacz męskich ruchów społecznych, aktywny uczestnik męskich grup wsparcia. Wykładowca akademicki w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Wydarzenie jest realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!