Warsztaty dziennikarsko-radiowe „Zostań radiowcem”


W trakcie warsztatów zamienimy się w młodych radiowców, poznamy podstawy pracy w radiu, dowiemy się, jak prowadzi się różne formy radiowe i nauczymy się wyrażać emocje głosem. W trakcie zajęć przygotujemy i nagramy materiał reporterski na zadany temat, poprowadzimy radiową listę przebojów, koncert życzeń, wiadomości teatralne, kącik młodego podróżnika i wywiad z gwiazdą. Pracując na różnych formach radiowych, nauczymy się różnic pomiędzy nimi i sprawdzimy, która nam najbardziej odpowiada.

*Wiek: od 7 do 13 lat

*Warsztaty poprowadzi JACEK ZAWADA – aktor teatralny (Teatry ROMA, Syrena, IMKA), wokalista, dziennikarz Polskiego Radia Dzieciom. Współzałożyciel Szkoły Filmowej AKCJA! Absolwent Szkoły Muzycznej na wydziale piosenki przy Bednarskiej oraz Akademii Teatralnej na Wydziale Aktorskim w Warszawie. Reżyser, autor scenariuszy i kompozytor piosenek w spektaklach dla dzieci. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Koszt:
Opłata jednorazowa – 100 zł

Sposób wpłaty:
PayU – po zalogowaniu się na swój profil w StrefaZajęć.pl.
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kontakt:
Marta Szostak, marta.szostak@bemowskie.pl, 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!