Warsztaty naukowe dla dzieci ? grupa 4-7 lat


Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-7 lat na warsztaty naukowe, w trakcie których z pewnością nie będą się nudzić! Kreatywny warsztat, mający na celu wspomaganie nauki oraz nieszablonowego myślenia, będzie prowadzony przez certyfikowaną edukatorkę.

Zajęcia te mają na celu nauczenie dzieci, w jaki sposób się uczyć, jak w nietypowy sposób rozwiązywać problemy i zadania oraz pokazanie, że nauka może być świetną zabawą. Uczestnicy wykonują doświadczenia, eksperymentują, zdobywają nowe umiejętności. W trakcie zajęć zrobimy wiele efektownych wybuchów oraz poznamy ciekawe reakcje chemiczne. Całość zostanie wzbogacona o techniki zabawy umysłowej, przez co uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać możliwości swojego intelektu.

W trakcie warsztatów dzieci w nieszablonowy sposób zdobywają informacje z zakresu nauki, kultury i sztuki, rozwijają się manualnie oraz poznają wiedzę o otaczającym je świecie. Na zajęciach pojawią również elementy arteterapii oraz terapii zajęciowej.

Zapraszamy na zajęcia w każdy piątek (od marca do czerwca) do Dwóch Jelonków. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Z warsztatów mieszkańcy Bemowa mogą korzystać nieodpłatnie. Warsztat może mieć formę na żywo lub online w zależności od obostrzeń obowiązujących dla domów kultury.

Zajęcia poprowadzi Karina Gaszczyńska, instruktorka kreatywnych zajęć dla dzieci, certyfikowana animatorka zabaw, organizatorka wielu wydarzeń na Bemowie.

Projekt realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!