Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+ – Świadomy oddech


Z ogromną radością zapraszam na pierwszy w tym roku cykl warsztatów „W bliskości z ciałem”. Zależy mi, żebyśmy złapały i zatrzymały połączenie z własnym ciałem, rozgościły się w nim i rozkoszowały. Podczas trzech kolejnych spotkań będzie o ciele:

– teoretycznie: co tam się dzieje, jak się dzieje i czemu się dzieje

– praktycznie: co możemy zrobić, by się ciału przysłużyć, by się czuć we własnym ciele cudownie, a przynajmniej wygodnie

– doświadczeniowo: będziemy na własnym ciele zaznawać konkretnych ćwiczeń, które pozwolą nam się w ciele osadzić i wracać do ciała jako naszego domu, świątyni.

Przygotujcie się więc na wielowymiarowość tych warsztatów, a przede wszystkim otwórzcie się na siebie same, na być może na nowe doświadczenia, nieoczywiste ćwiczenia. A wszystko w uważności na nasz największy skarb – ciało.

Ten cykl jest efektem mojego nieustannego zachwytu kobiecością, jej licznymi, także cielesnymi aspektami. Jest także rezultatem mojego samorozwoju – uczestniczę w Treningu Świadomości Ciała, Myśli, Relacji i Emocji, prowadzonego przez Agę Sokołowską i z zajęć na zajęcia odkrywam niesamowite połączenie z ciałem, a przede wszystkim uświadamiam sobie, co to połączenie daje. I szalenie chcę się tym z Wami podzielić, byście spróbowały wejść głębiej w relacje z samą sobą, nie tylko w lepszym siebie rozumieniu, ale przede wszystkim w lepszym siebie czuciu.

Przed nami ostatni z tego cyklu warsztat:

  • 04.2023 – Świadomy oddech – poprowadzi go gościnie – Ewa Gorzelak, moja serdeczna koleżanka, aktorka, trenerka, coach oddechu, joginka śmiechu

Podczas spotkania:

  • poznacie technikę „prysznic samoświadomości”
  • przyjrzycie się własnemu oddechowi
  • zapoznacie się z 2 punktami mocy wg. Colina Sissona
  • poszukacie swoich zasobów wewnętrznych i zewnętrznych
  • przećwiczycie oddech słuchający

Wszystko po to, aby być bliżej siebie – swojego ciała i emocji.

Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się już dzisiaj!

Ewa Gorzelak o sobie:

Jestem aktorką, założycielką Teatru Przestrzeni, twórczynią spektakli dla dzieci, coachem oddechu (szkoła CUUD Grzegorza Pawłowskiego), absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka INTRA oraz joginką śmiechu.

Praca z ciałem i oddechem towarzyszyła mi od początku mojej aktorskiej drogi. Wraz z moim rozwojem osobistym sięgnęłam po oddech słuchający i pracę z emocjami „uwięzionymi” w ciele. Prowadzę indywidualne sesje oddechowe, warsztaty samoświadomości, Improwizacje Teatralne z elementami TUS dla dzieci oraz warsztaty Jogi Śmiechu.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, ładuję akumulatory chodząc z psami po lesie i spędzając czas z moim koniem.

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w tematach dot. dobrostanu, komunikowania się, także inkluzywnego, asertywności, zmiany.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu; obecnie odbywam kurs Trening Świadomości Ciała, Myśli, Emocji, Relacji.

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich.

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.

Projekt „Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+” realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!