Wielki wernisaż uczestników zajęć plastycznych i ceramicznych


Rusza wystawa prac plastycznych i ceramicznych, dzieci uczestniczących w zajęciachprowadzonych w Bemowskim Centrum Kultury pod okiem instruktorów: Eweliny Grali, Lucyny Makowskiej, Elżbiety Bisch, Małgorzaty Kawęckiej, Tomasza Sosnowskiego, Marty Gruzd i Ewy Łuczak.

Poruszane tematy pozwolą przenieść się w świat widziany oczyma dziecka: pełen kolorów, beztroski, marzeń i tajemnic. Znajdziemy w nim zmieniające się pory roku, dzikie zwierzęta, kwiaty, eksperymenty, dmuchawce, podwodny świat, loty balonem i martwą naturę.

W toku zajęć dzieci wykorzystywały bardzo często materiały podlegające recyklingowi,  bawiły się masą solną, gliną i papieroplastyką. Mali artyści malowali, rysowali pastelami i kredkami, tworzyli kolaże z włóczek i piękne witraże, poznawali barwy ciepłe i zimne. Efektem pracy są niezwykłe dzieła, rozwijające wyobraźnię, uwrażliwiajże na ekologię i  uczące wyrażania swoich emocji.

Podczas wernisażu będą prezentowane prace wykonane przez dzieci i dorosłych uczęszczających na zajęcia ceramiczne. Znajdujące się na wystawie prace zostały wykonane z różnych rodzajów mas ceramicznych, oraz zastosowano różne rodzaje lepienia, modelowania gliny.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!