Wystawa ZPFP pt. „Krajobrazy ulotne”


Już otwarta! Nowa wystawa w naszej galerii przy ul. Rozłogi 18 przygotowana przez Związek Polskich Fotografów Przyrody pt. „Krajobrazy ulotne”.

Serdecznie zapraszamy. Prace można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 -18:00, wstęp wolny

 

Wystawa prezentuje ponad czterdzieści prac – zdjęć przyrody i dynamicznie zmieniającej się pogody z pleneru realizowanego wiosną 2023 w Parku Narodowym Ujście Warty. Ekspozycję wzbogaca także kilkanaście fotogramów krajobrazowych, które nagrodzone były w konkursach Fotograf Roku organizowanych corocznie dla członków okręgu mazowieckiego.

 

W Polsce istnieje kilka organizacji zrzeszających pasjonatów fotografii przyrodniczej. Wśród nich Związek Polskich Fotografów Przyrody jest największym i najstarszym stowarzyszeniem tego typu i istnieje od niemal 30 lat.  Spośród 13 okręgów działających na terenie Polski Okręg Mazowiecki ZPFP wyróżnia się też liczebnością, bo zrzesza około 130 członków.

Członkami związku są osoby o różnych zawodach, w różnym wieku i o różnym zaawansowaniu fotograficznym.

Działalność stowarzyszenia polega m.in. na organizowaniu wspólnych wyjazdów, konkursów, wystaw, szkoleń.

 

Związek zaprasza do swoich szeregów osoby wrażliwe, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania, amatorów i profesjonalistów, starszych i młodszych, z aparatami dużymi i małymi. Wszyscy są różni ale wspólny mianownik to: odkrywanie, utrwalanie i pokazywanie piękna przyrody oraz własnej wrażliwości innym, a także próba przyczynienia się do ocalenia na przyszłość choć odrobiny piękna, które nas otacza.

 

zpfp.pl


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!