Bajeczna Fiesta

19 sierpnia / sb
12:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny

„Bajeczna Fiesta” to interaktywny spektakl plenerowy pełen muzyki i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem – będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści wychowawczych i edukacyjnych. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – superbohaterem, tancerzem, a nawet… czarodziejem! Przypomnimy także dzieciom, w jaki sposób możemy zadbać o środowisko.

Na scenie wystąpi gwiazda rock’nd’jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The JelonbandJelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej roztańczone owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. W czasie zabaw każde zwierzątko zrozumie, że warto w siebie uwierzyć. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie królem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?

 

Czas trwania spektaklu: 60 minut

19 sierpnia / sb
12:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny
Ikona telefonu