Bemowo miga – nauka języka migowego od podstaw

17 września / czw
17:30
on-line
Wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

BRAK MIEJSC w grupie. Uruchamiamy kolejną- zachęcamy do zapisów: https://bit.ly/3hCpr6I

Podczas warsztatów dowiesz się dlaczego osoby niesłyszące nie posługują się słowem pisanym, czym jest SJM, a czym PJM, kim jest CODA. Poznasz podstawy komunikacji z osobami porozumiewającymi się językiem migowym – alfabet, zwroty grzecznościowe, pierwsze zdania i „mówienie twarzą”. Może to być początkiem fascynującej przygody poznawania świata głuchych.

Prowadząca: Karolina Smakowska – surdopedagog z ponad 10- letnim stażem w Instytucie Głuchych,  prowadzi szkolenia, warsztaty zarówno dla osób słyszących jak i niesłyszących. Dziecko osób głuchych.

Partner projektu: Fundacja Świat Głuchych

Terminy: 12 czwartków, od 17 września do 3 grudnia, godz. 17:30

Warsztaty odbywają się online (osoby zapisane na zajęcia otrzymają maila z linkiem do spotkania).

Poprosimy o odpowiedzialne decyzje dotyczące udziału w zajęciach. W trakcie cyklu dopuszczalna jest 3-krotna nieobecność.

Wydarzenie odbywa się w ramach Budżetu obywatelskiego w Warszawie 2020.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

17 września / czw
17:30
on-line
Wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content