CSI Bemowo 3, czyli co naprawdę dzieje się na miejscu zdarzenia

14 listopada / sb
15:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Odwołane z powodu obostrzeń covidowych

Jeśli chcesz: 
dowiedzieć się jak działa policja na miejscu przestępstwa, 
samodzielnie zabezpieczyć ślady pozostawione przez sprawców i przesłuchać podejrzanych, 
a na koniec wspólnie z grupą rozwiązać zagadkę kryminalną, 
to koniecznie przyjdź na nasze warsztaty! 
Podczas zajęć eksperci z Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych ?Paragraf 22? opowiedzą o technice i taktyce kryminalistycznej, a następnie pomogą uczestnikom przeprowadzić prawdziwe oględziny miejsca przestępstwa z użyciem wyposażenia, którego na co dzień używają funkcjonariusze. 
Zapraszamy! 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 w Warszawie finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawa. 

Pamiętajcie o maseczkach. 
Udział w warsztatach jest bezpłatny. 
Ilość miejsc ograniczona. 

 
Informacja o partnerze:
Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 to organizacja zrzeszająca młodych przedstawicieli zawodów prawniczych oraz inne osoby, których praca zawodowa lub zainteresowania związane są z szeroko rozumianymi zagadnieniami prawnymi. Nazwa ?Paragraf 22? w sposób oczywisty nawiązuje do powieści J. Hellera wyśmiewającej mechanizmy społeczne rządzące się logiką absurdu. Również my tropimy prawne niedorzeczności, poddajemy je pod dyskusję, skłaniamy do refleksji i proponujemy rozwiązania mające na celu ich wyeliminowanie. 

Członkami Paragrafu 22 są prawnicy i absolwenci innych kierunków studiów, których ? choć wybrali różne ścieżki kariery ? łączy idea dalszego rozwoju własnych umiejętności, poszerzania wiedzy oraz wykorzystywania posiadanego potencjału dla dokonywania zmian w otaczającym świecie. Naszym celem jest przede wszystkim popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa, nauk prawnych i kryminalistyki, poszerzanie polskiego dorobku w tym zakresie, jak również podnoszenie świadomości prawnej oraz wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i upowszechnianie wartości demokratycznych. 

 

Fot. Kinga Porucznik

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

14 listopada / sb
15:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content