Komunikacyjne warsztaty narzędziowe

20 marca / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy do zapisów, zwolniło się kilka miejsc!

Można śmiało powiedzieć, że wszystko zaczyna się od… komunikacji. Mała zmiana w naszym sposobie komunikowania się może spowodować dużą zmianę w naszych relacjach z innymi. Zapraszamy na sobotnie warsztaty dla ojców, które będą praktyczną „pigułą” umiejętności. 

W czasie warsztatów zajmiemy się:

  • zachowaniami odważnymi a komunikatami agresywnymi, manipulacyjnymi, biernymi;
  • komunikatami behawioralnymi (odwołującymi się do zachowania, instruującymi, precyzyjnymi),
  • komunikatami pozytywnymi (co robić, a nie czego ?nie robić?) i bezpośrednimi (do osoby, która jest w danej sytuacji a nie o niej);
  • komunikatami typu ?ty? i ?ja? – czym się różnią i czym skutkują.

Warsztat adresowany szczególnie do ojców dzieci co najmniej trzyletnich.

Karol Kołbyk – trener i andragog. Szerokie doświadczenia zawodowe zdobywał w jednej z korporacji bankowych, w organizacjach pozarządowych, projektach społecznych i własnej działalności gospodarczej. Prowadzi Trening Zastępowania Agresji (ART) i warsztaty dla dorosłych i młodzieży. Od 2006 r. streetworker i pedagog środowiskowy pracujący z młodzieżą w miejscach jej przebywania – w oparciu o te doświadczenia prowadził zajęcia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 r. ukończył szkolenie w Fundacji ?Dajemy Dzieciom Siłę? pt. ?Jak prowadzić ojcowskie spotkanie??. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.

Warsztat jest częścią cyklu „Tylko dla ojców”, organizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wydarzenia w cyklu są niezależne: można wziąć udział w jednym warsztacie lub w kilku.

Wydarzenie jest realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. 

Formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

20 marca / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content