Archiwum 2017

Leci z nami pilot

piątek 17 listopada 2017, godz. 18.00 – sala koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury, ul. Górczewska 201.

WSTĘP WOLNY

Leci z nami pilot, to impreza cykliczna mająca charakter otwartych spotkań ze znanymi lotnikami (pilotami, konstruktorami, sportowcami), organizowana dla dzieci i młodzieży z warszawskich modelarni oraz fanów lotnictwa. Każde takie spotkanie jest niepowtarzalną okazją poznania kariery sportowej i / lub zawodowej pilotów, wysłuchania wielu interesujących opowieści, czy też obejrzenia pięknych fotografii oraz filmów lotniczych. Nasi goście opowiedzą uczestnikom, jak wyglądała ich droga do licznych sukcesów w akrobacji i w pracy zawodowej, czy też doradzą jak najlepiej rozpocząć szkolenie lotnicze, by zdobyć licencję pilota i zacząć latać. Leci z nami pilot, to również doskonała okazja, by zapytać pilotów o wszystko, co związane szybowcami lub samolotami, na których latają, czy też o inne zainteresowania itp.

Tradycją bemowskich spotkań Leci z nami pilot jest to, że popularni, znakomici piloci wręczają młodym modelarzom odznakę „Młodzik Aeroklubu Polskiego”, za pierwsze zaliczone zawody.

Gośćmi tegorocznej edycji Leci z nami pilot będą:

Kpt. pil. Jerzy MAKULA, pil. Jan MAKULA,

pil. Maciej POSPIESZYŃSKI

więcej …


20. Latawce na Bemowie

Informacja | Program | Główne zasady regulaminowe | Formularz zgłoszeniowy |

Regulamin Figury akrobacji | Plakat


14. Dni Małego Lotnictwa – Ogólnopolskie Zawody Modeli Latających zaliczane do Pucharu Polski:

Informacja   |   Program   |   Biuletyn ESA  |   Biuletyn F2B


# 7. Bitwa o Bemowo w konkurencji modeli do walki powietrznej ESA Aircombat (WWI+WWII)

Formularz dla pilotów Aircombat

Lista zarejestrowanych pilotów ESA Aircombat

# Zawody Pucharu Polski w konkurencji modeli akrobacyjnych latających na uwięzi.

Formularz dla pilotów F2B

Lista zarejestrowanych pilotów F2B

Plakat


Młodzi Modelarze-Lotnicy na Start, to impreza podsumowująca całoroczne szkolenie podstawowe w klubach modelarskich.

Ma ona blisko 50-letnią tradycję w Polsce. Jest rozgrywana między innymi w konkurencji modeli szybowców swobodnie latających F1A/2, znanych powszechnie jako „JASKÓŁKA”.

Uwaga: w tym roku zawody rozpoczynają się o 14:30!

Informacja z Programem

Plakat

Wyniki


MISTRZOSTWA POLSKI Modeli Szybowców RC w konkurencji F3K


Konkurs Młodych Artystów FAI – rozstrzygnięty.

 

Katalog prac laureatów

Poniżej oficjalny protokół Komisji Konkursowej Finału Ogólnopolskiego.
PROTOKÓŁ_KMA FAI -2017_POL

 

 


Button-F3P


Młody Szybownik – 4 lutego 2017 (sobota)

2017v2_Plakat Młody Szybownik IMG_20160804_175548 IMG_20160804_175548

Wyniki

Galeria zdjęć

Informacja i program

Regulamin

Formularz zgłoszenia


fai-2017

Finał Warszawski – WYNIKI
Katalog Prac Laureatów

Termin nadsyłania prac na finał warszawski: 13 stycznia 2017
Zaproszenie dla uczestników z terenu funkcjonowania Aeroklubu Warszawskiego (ze stolicy i podwarszawskich miejscowości).
Plakat

Finał Ogólnopolski – informacje dla wszystkich uczestników konkursu
Termin nadsyłania prac na finał ogólnopolski: 20 stycznia 2017

– Pismo Organizacyjne,

– Regulamin konkursu,

– Certyfikat,

– Zgłoszenie.


Dni Małego Lotnictwa

Zawody Pucharu Świata FAI i Mistrzostwa Polski Halowych Modeli Akrobacyjnych

Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.