Młody szybownik 2015

28 lutego / sb
9:00
Hala OSiR
ul. Obrońców Tobruku 40

Już 28 lutego br. odbędzie się kolejna edycja imprezy sportowo-rekreacyjnej, pn. „Młody Szybownik”, dedykowanej dla najmłodszych modelarzy z terenu stolicy i podwarszawskich miejscowości. Impreza jest otwarta, co oznacza, że uczestnikami mogą być nie tylko modelarze z warszawskich klubów, ale także zawodnicy niezrzeszeni. To otwarte mistrzostwa dla młodzików z terenu działania Aeroklubu Warszawskiego, w klasie modeli szybowców halowych F1N. Zgodnie z regulaminem Aeroklubu Polskiego, mogą w nich uczestniczyć dziewczęta i chłopcy w wieku do lat 14 – przy czym bierze się pod uwagę tylko rok urodzenia. Każdy zawodnik może wykonać maksymalnie 9 lotów konkursowych. Przewidujemy, że w imprezie weźmie udział około 100 najmłodszych szybowników. W celu popularyzacji tej konkurencji wśród najmłodszych, organizatorzy przeprowadzą oprócz klasyfikacji oficjalnej, klasyfikacje dodatkowe z podziałem na kategorie wiekowe – do lat 10 oraz 11-14 lat. Pozostali – wiek bez ograniczeń, będą mogli wystartować w konkursie otwartym (tylko 3 kolejki lotów).

 

Warunkiem uczestnictwa (w tym także osób niezrzeszonych) jest zgłoszenie się do komisji sędziowskiej w dniu zawodów, w godz. 9:00-10:30. Najlepsza ekipa otrzyma Puchar Przechodni Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu – Zielonka, a dla zwycięzców indywidualnych przewidziano dyplomy i wiele ciekawych nagród.

Zainteresowanych uczestników oraz widzów, serdecznie zapraszamy do Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji na Bemowie.

Kontakt:

Bogdan Wierzba

519-047-135

bogdan.wierzba@bemowskie.pl

 

PROGRAM

9.00  –   10.30                    rejestracja zawodników i loty treningowe

10.30  –   10.45                   ciąg dalszy lotów treningowych

10.45  –   13.15                    loty konkursowe (przewiduje się 7 kolejek)

13.15  –   14.00                    loty konkursowe dla instruktorów i opiekunów

14.00 –   14.45                  pokazy modelarskie dla publiczności: modeli halowych RC w wykonaniu modelarzy Aeromodelklubu Artbem,

14.45                                  planowane zakończenie zawodów

UWAGA:

prosimy, aby do sekretariatu zawodów zgłaszali się wyłącznie opiekunowie ekip wraz ze zgłoszeniem (w wersji papierowej i elektronicznej), zawodnicy niezrzeszeni zgłaszają się osobiście (z rodzicem), przed wejściem na halę będzie obowiązywała zmiana obuwia na sportowe (dot. instruktorów i zawodników).
Fanów modelarstwa zapraszamy!!!

Więcej informacji na temat modelarstwa, zawodów i konkursów można znaleźć na stronach: www.artbem.pl/aeromodelklub i Fanpage’u: Aeromodelklub Artbem

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie mistrzostw – dla sprawnego przebiegu Imprezy.

28 lutego / sb
9:00
Hala OSiR
ul. Obrońców Tobruku 40

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl