Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Górczewska 201 Street (entrance from Konarskiego Street)
phone: 798 992 039
email: info@bemowskie.pl
01-459 Warsaw
NIP: 522-27-99-710

Payments

Bank account number: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 Please add in the title of the transfer: TYPE OF CLASSES, GROUP NUMBER oraz MEMBERS NAME & SURMANE.

Contakt

General telephone (Górczewska 201): 798 992 039 (the number is available from Monday to Friday, 8:00 am – 4:00 pm)

Secretariat

Robert Panewczyński (Deputy Director) info@bemowskie.pl

Dział Animacji Kultury

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Alicja Brudło (Kierownik) tel. 509 482 157 alicja.brudlo@bemowskie.pl


Paulina Andruczyk tel. 798 991 848 paulina.andruczyk@bemowskie.pl


Aleksandra Antoniuk tel. 798 992 051 ola.antoniuk@bemowskie.pl


Joanna Chaś tel. 506 879 345 joanna.chas@bemowskie.pl


Bartłomiej Mielczarek tel. 798 991 848 koordynatormal@bemowskie.pl


Dariusz Perendyk tel. 798 991 821 dariusz.perendyk@bemowskie.pl


Anna Sadowska tel. 506 879 227 anna.sadowska@bemowskie.pl

Dział Zajęć Stałych i Warsztatów

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Ewa Świetlik (Kierownik) tel. 506 878 882 ewa.swietlik@bemowskie.pl


Inka Bąkowska tel. 798 991 753 inka.bakowska@bemowskie.pl


Klaudyna Desperat tel. 881 656 676 klaudyna.desperat@bemowskie.pl


Katarzyna Kolanowska tel. 798 991 785 katarzyna.kolanowska@bemowskie.pl


Ilona Sawicka tel. 507 191 238 ilona.sawicka@bemowskie.pl


Aeromodelklub Bogdan Wierzba tel. 519 047 135 bogdan.wierzba@bemowskie.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska (Kierownik) tel. 798 992 174 sylwia.kolinska@bemowskie.pl


Mariusz Biadun tel. 506 879 127 mariusz.biadun@bemowskie.pl


Maciej Słupski tel. 506 879 101 maciej.slupski@bemowskie.pl


Grzegorz Mazur tel. 506 879 198

Księgowość

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Urszula Adamczyk (Główny Księgowy) tel. 506 878 803 urszula.adamczyk@bemowskie.pl


Justyna Czarnecka tel. 798 991 807 justyna.czarnecka@bemowskie.pl


Jolanta Koziestańska tel. 798 991 857 jolanta.koziestanska@bemowskie.pl

Kadry i płace

Anna Tonicka tel. 798 991 831 anna.tonicka@bemowskie.pl

Public Relations

Klaudyna Desperat tel. 881 656 676 klaudyna.desperat@bemowskie.pl

Zamówienia publiczne

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Agnieszka Maliszewska tel. 798 991 880 agnieszka.maliszewska@bemowskie.pl

Wynajem powierzchni

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska tel. 798 992 174 sylwia.kolinska@bemowskie.pl

Obsługa nagłośnieniowa i oświetleniowa wydarzeń kulturalnych

Marcin Antonkiewicz tel. 507 191 334 marcin.antonkiewicz@bemowskie.pl


Krzysztof Politowski tel. 500 096 845 krzysztof.politowski@bemowskie.pl

Radio JazzFm przy Bemowskim Centrum Kultury

Redaktor naczelny redakcji – Barnaba Siegiel – redakcja@radiojazz.fm


Prezes Fundacji – Jerzy Szczerbakow – jurek@radiojazz.fm


PR, Promocja, Reklama – Agnieszka Holwek – 602106284, promocja@radiojazz.fm


JazzPRESS – Piotr Wickowski – jazzpress@radiojazz.fm

Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”

ul. Powstańców Śląskich 44, 01-381 Warszawa


Koordynator: Bartłomiej Mielczarek 798 991 848 koordynatormal@bemowskie.pl


Paulina Andruczyk tel. 798 991 848 paulina.andruczyk@bemowskie.pl

Directions and map

Access to the headquarters (Górczewska 201 Street) by bus: 109, 154, 171, 190, 523 – KONARSKIEGO stop

Ikona telefonu