Bajeczna Fiesta


?Bajeczna Fiesta? to interaktywny spektakl plenerowy pełen muzyki i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem – będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści wychowawczych i edukacyjnych. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości ? bo wtedy można być kim tylko się chce ? superbohaterem, tancerzem, a nawet? czarodziejem! Przypomnimy także dzieciom, w jaki sposób możemy zadbać o środowisko.

Na scenie wystąpi gwiazda rock’nd’jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The JelonbandJelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej roztańczone owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju ? Jelonek Bronek. Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze ? dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. W czasie zabaw każde zwierzątko zrozumie, że warto w siebie uwierzyć. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie królem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?

 

Czas trwania spektaklu: 60 minut


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!