Cykl warsztatów improwizacji aktorskiej – zajęcia dla 18+


Improwizacja towarzyszy nam w życiu każdego dnia. Nieprzewidziane sytuacje, z których trzeba się wyratować, nieprzewidziane wypadki, w których trzeba sobie jakoś poradzić, czasami nawet zwykła rozmowa z nieznajomym – to wszystko przypadki, w których uciekamy się właśnie do improwizacji. Jako dzieci byliśmy w niej mistrzami. Jako dorośli czasem musimy sobie tę umiejętność przypomnieć, odświeżyć, a czasem odnaleźć na nowo. 

Jeśli więc chcesz odnaleźć w sobie umiejętność improwizacji oraz dziecięcą radość z jej wcielania w życie, jeśli masz ochotę na kreatywne spędzenie czasu wśród fantastycznych ludzi w atmosferze dobrej zabawy, jeżeli czujesz, że przydałaby Ci się odrobina pozytywnego szaleństwa – te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszam zarówno początkujących poszukiwaczy impro, jak i tych, którzy mają za sobą jakieś doświadczenie w tym temacie. Podczas siedmiu spotkań skupimy się na pobudzaniu swojej kreatywności, integracji, czerpaniu z siebie nawzajem, a wszystko w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Zajmiemy się krótkimi grami, na podstawie których najlepiej można nauczyć się zasad improwizacji, a ich różnorodność i wysoka energia przeciwdziała nudzie i każdemu pozwoli znaleźć coś dla siebie.

Prowadząca: Joanna Mazewska, aktorka i improwizatorka z 13-letnim doświadczeniem. Członkini warszawskiego Teatru Improwizacji Afront oraz międzynarodowego projektu Ohana. Występowała na festiwalach improwizacji w Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy, Toruniu, ale także w Barcelonie i Bukareszcie. Nadal odkrywa i uczy się impro od nauczycieli z Polski, ale także Australii, USA, Irlandii, Włoch, Francji, Holandii, Izraela, Grecji czy Wielkiej Brytanii.

Zapisujesz się na cały cykl – 7 spotkań:

13.05, 20.05, 3.06, 10.06, 17.06, 24.06, 1.07

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego

Logo budżetu obywatelskiego

Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!