Domotwórcy: Oprowadzanie online po wystawie fotografii „Bądź”


Zapraszamy na oprowadzanie online po wystawie fotografii, która powstała jako artystyczny komentarz Alicji Smotryś na wyzwania izolacji podczas pandemii COVID -19.

Oprowadzanie online realizowane jest w ramach rezydencji artystycznej pt. Domotwórcy dedykowanej mieszkańcom i mieszkankom Bemowa (więcej o idei rezydencji: https://bit.ly/2VKbmvJ )

Oprowadzanie poprowadzone będzie metodami warsztatowymi na platformie zoom. Po rejestracji przez formularz goście otrzymają link do spotkania. Oprowadzanie będzie jednocześnie premierą powstałej w ramach rezydencji strony – wystawy.

Zapisy:

Więcej informacji: ola.antoniuk@bemowskie.pl / 798 992 051

Fragment ze strony:

Pandemia COVID-19 ukazała w powiększeniu to, co od dawna już narastało i jest nieuchronną konsekwencją europejskiego i amerykańskiego stylu życia. Czas aby się zatrzymać minął, nie powstrzymamy tempa, które sobie narzuciliśmy, nie od razu. Możemy jednak przyjrzeć się uważnie światu, który chwiejąc się, nie tylko zabrał nam trzy miesiące temu grunt spod nóg, ale i wszelkie fundamenty, na których oparte były dotychczasowe wartości.

Czas przebudować nasz świat i pogodzić się z tym, że będziemy to robić jeszcze wiele razy.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!