Dziecięca radość w teorii i praktyce, czyli wykład i ćwiczenia śmiechu


Dziecko potrzebuje śmiechu, optymizmu i radości, aby mogło się rozwijać, nawiązywać relacje, a także odważnie i bez lęku brać udział w wyzwaniach dnia codziennego w szkole i w życiu pozaszkolnym. Wewnętrzna radość pomaga w wyższej samoocenie, dodaje pewności siebie. Moje osobiste doświadczenia potwierdzają, że dzieci są bezkonkurencyjne w ilości śmiechu każdego dnia, jednocześnie ze smutkiem stwierdzam, że coraz młodsze dzieci odczuwają brak radości.

Na szczęście jest dobra wiadomość: z naturalnym uśmiechem urodził się każdy z nas i prawdopodobnie każdy z nas tę radość nosi w sobie.

Należy ją „tylko” obudzić. Wydaje się proste, jednak za tym niewinnym „wydaje się” kryje się mnóstwo trudności i właśnie o nich chcę opowiedzieć podczas wykładu. Na wykład zapraszam mamę, tatę, babcię, dziadka, nauczycieli i każdego rodzica swego wewnętrznego dziecka.

Podczas wykładu omówię wpływ śmiechu na zdrowie psychiczne i fizyczne oraz poprowadzę sesję jogi śmiechu Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Karin Lesiak: Trenerka i nauczycielka jogi śmiechu od 2013 roku. Prowadzi szkolenia, warsztaty i mini sesje jogi śmiechu dla firm oraz osób indywidualnych. Występuje na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDx, Live Life Now Śmiechojoga online, International Happiness at Work Summit czy IMI Eventi wielu innych.

Współtworzy społeczność Mental World i jest jej ambasadorką. Od wielu lat związana jest z Festiwalem Wibracje, na którym prowadzi warsztaty jogi śmiechu.

Współorganizowała spotkania networkingowe w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku od roku 2014. Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się osobami starszymi, chorymi onkologicznie osobami dorosłymi i dziećmi. Współautorka kursu i Dziennika Rozwoju „Wiem, czego chcę”

W warsztatach i sesjach jogi śmiechu wzięło około 100 000 osób, które dzięki nim zyskały uśmiech i więcej radości w życiu. Jej marzeniem jest dotrzeć z jogą śmiechu do miliona Polek i Polaków, aby wszystkim żyło się z większą wewnętrzną radością i naturalnym, szczerym uśmiechem na twarzy.

Joga śmiechu to metoda na szybki i trwały wzrost wibracji radości

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!