Dzień Otwarty Bemowskiego Centrum Kultury – Piknik Rodzinny


W niedzielę 12 września w godzinach 11:30-19:00, w Parku Górczewska oraz w Amfiteatrze Bemowo odbędzie się Dzień Otwarty Bemowskiego Centrum Kultury. Wydarzenie rozpoczniemy spektaklem teatralnym dla dzieci. Następnie zapraszamy na piknik, podczas którego będzie można wziąć aktywny udział w licznych warsztatach oraz porozmawiać z prowadzącymi poszczególne sekcje. Instruktorzy zaplanowali otwarte warsztaty plastyczne, taneczne, muzyczne, oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Aeromodelklub BCK zaprasza na: warsztaty Smyki na start, w fabryce latawca, każdy chętny będzie mógł zbudować własny latawiec.

11.30 -12.30 – spektakl teatralny pn. . ?Bukiet talentów?. Przedstawienie jest dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Koszt: 10zł

12.30 -17.00 ?warsztaty i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Udział w warsztatach bezpłatny

18.00 ? 19.00 – koncert Chóru VOYSYS. Wstęp bezpłatny
Chór VOYSYS to rozrywkowy zespół wokalny o musicalowych korzeniach. W swoim dorobku artystycznym mogą się pochwalić występami na scenach ogólnopolskich i europejskich. W 2013 roku zostali finalistami w programie XFactor, zespół otwierał wystawę EXPO w Mediolanie. Muzycy śpiewali również  w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia wraz z Jimkiem i Miuoshem.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!