Dzień Otwarty Bemowskiego Centrum Kultury


Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Bemowskiego Centrum Kultury, który odbędzie się 25 września w godzinach 11:30-19:00, w Parku Górczewska oraz w Amfiteatrze Bemowo. Wydarzenie rozpoczniemy spektaklem teatralnym dla dzieci pt. „Ekonolulu” Teatru Kultureska,  następnie zapraszamy na piknik, podczas którego będzie można wziąć aktywny udział w licznych warsztatach oraz porozmawiać z prowadzącymi poszczególne sekcje.

Instruktorzy zaplanowali otwarte warsztaty plastyczne, taneczne, muzyczne, oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Aeromodelklub BCK zaprasza na warsztaty „Smyki na start”, w fabryce latawczyka, każdy chętny będzie mógł zbudować własny latawiec. W czasie pikniku zapraszamy również do wioski indiańskiej gdzie mieszkańcy będą mogli wziąć udział w „Spotkaniu z kulturami Indian Ameryki Północnej”. W ramach spotkań przewidziane są liczne konkursy i animacje min. pokazy, konkursy, strzelanie z łuku, płukanie złota.

11.30-12.30 – Spektakl teatralny dla dzieci  pt. „Ekonolulu”- Teatr Kultureska

12.30-17.00 – Piknik Rodzinny – animacje i warsztaty

12.30-17.00 – Wioska indiańska – min. pokazy, konkursy, strzelanie z łuku, płukanie złota.

18.00-19.00 – Koncert Zespołu Voysys

***

Opis spektaklu teatralnego dla dzieci:

Ekonolulu to ekologiczna wyspa – powietrze tam jest czyste, wszyscy segregują odpady i żyją, zgodnie z zasadą zero waste. Po malowniczych drogach można jeździć elektrycznymi samochodami, oczywiście w przerwie od wylegiwania się na plaży i zbijania bączków do słońca. Macie ochotę poznać tę krainę? Ruszcie w podróż z naszymi trzema bocianami!

Bocian Bolek, Bocian Bożenka i Bocian Basia to mali wielcy marzyciele. I choć ich bocianie życie jest bardzo uporządkowane, to jednak nasze bociany pragną zmiany! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu? Jakie przygody czekają ich po drodze? Zdradzimy Wam jedno: na widzów czeka masa zabawy, dobrego humoru i pięknej muzyki.

***

Chór VOYSYS – rozrywkowy zespół wokalny o musicalowych korzeniach. W swoim dorobku artystycznym zespół może się pochwalić występami na scenach ogólnopolskich i europejskich. W 2013 roku zostali finalistami w programie XFactor, zespół otwierał wystawę EXPO w Mediolanie. Muzycy śpiewali również  w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia wraz z Jimkiem i Miuoshem.

Po latach poszukiwań i eksperymentów – VOYSYS prezentuje autorski materiał, którego różnorodność i oryginalność stanowią kwintesencję wspólnie spędzonych lat.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!