EDUKACJA FINANSOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH – „Finansowanie nauki, stypendia i kredyty”


PLAN WARSZTATU:

Przygotowanie finansowe do studiów dziecka to ważne wyzwanie dla wielu rodziców. Warsztat pomoże wskazać źródła finansowania nauki i pomoże przygotować się do wydatku związanego ze studiowaniem.

W Polsce istnieją kredyty studenckie na preferencyjnych warunkach, które można otrzymać przez cały rok. Oprócz tego istnieją różne formy wsparcia dla studentów, takie jak stypendia socjalne czy naukowe, programy badawcze, konkursy naukowe itp.

Ważnym elementem jest także przygotowanie się finansowe do studiów dziecka od najmłodszych lat, gdzie warto zastanowić się nad oszczędzaniem na ten cel np. założyć specjalne konto oszczędnościowe czy program oszczędnościowy.

 

Istnieją także programy rządowe lub prywatne oferujące dofinansowanie do nauki na wyższym.

Na warsztacie dowiedzą się Państwo jak dzięki pracy, stypendiom dla studentów lub kredytom utrzymać się na studiach.

 

 

TRENER: MONIKA KARCZMARSKA

Ekspertka sprzedaży i specjalistka w budowaniu relacji biznesowych z klientem indywidualnym, jak i biznesowym. Posiada 15 – letnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich i szeroką znajomość branży finansowej, ubezpieczeniowej, w tym zagadnień emerytalnych czy inwestycyjnych. Jest ekspertem ds. finansów i ubezpieczeń oraz budowania biznesu w TV, m.in. w Pytaniu na Śniadanie i TVN Style.

Była i jest odpowiedzialna za rozwój zespołów sprzedażowych zarówno sprzedaży pośredniej, jak i bezpośredniej czy zespołów mobilnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla grupy pracowników, jak i w coachingach osobistych. To praktyk biznesu, który prowadzi swoją działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego ze specjalizacją w obsłudze klientów biznesowych i doradztwa w zakresie ubezpieczeń na życie i programów emerytalno – oszczędnościowych.

Jej pasją jest zdrowy styl życia i energiczna 6 – letnia córeczka.

Projekt realizowany z Budżetu Obywatelskiego

 

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!