Kary i nagrody ? wykład online


„Jak długo w procesie wychowawczym będziemy stosować kary, tak długo będziemy mieć społeczeństwo przemocowe” M.B.Rosenberg

Zapraszamy na wykład poświęcony tematowi kar i nagród, przybliżający wpływ wychowania warunkowego na rozwój młodego człowieka i jego poczucie wartości. Na spotkaniu omówione zostaną:
? różnice między wychowaniem warunkowym i bezwarunkowym,
? istotne zagadnienia, na które warto zwrócić uwagę w relacji z dzieckiem poprzez łagodne przewodnictwo,
? budowanie poczucia wartości poprzez wsparcie i świadomość rozwojowych możliwości dziecka.

Wykład poprowadzi Ewelina Ragiel – trenerka Nonviolent Communication certyfikowana przez The Center for Nonviolent Communication (Albuquerque USA), mediatorka, arteterapeutka i coach. Przez 15 lat pracowała w firmie doradczej i to cenne doświadczenie zachęciło ją do poszukiwania prawdziwych przyczyn powstawania konfliktów. Pracuje z grupami zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz indywidualnie. W pracy z ludźmi kieruje się miłością, ważny jest dla niej autentyczny kontakt i akceptacja. Od 11 lat stale się rozwija i poszukuje sposobów, aby jak najlepiej wspierać drugiego człowieka.

Spotkanie jest częścią projektu ?NVC dla mieszkańców? realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021.

Transmisja 11.03 o godz. 18:00 na żywo na fanpage`u Bemowskiego Centrum Kultury i Dwóch Jelonków (nagranie będzie dostępne również po czasie jego transmisji).

Pytania?
paulina.andruczyk@bemowskie.pl
tel. 798 991 848


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!