Kiermasz fotografii


Co po nas zostanie, jeśli wybuchnie bomba Elekromagnetyczna?
Kiermasz fotografii to spotkanie ludzi dla których fotografia, w szczególności jej fizyczny wymiar (a nie tylko bezduszne pliki w komputerze) ma znaczenie.

W jednym miejscu i czasie pokazujemy jak fotografia może zaistnieć w naszym otoczeniu.

W programie między innymi:

ŚCIANA FOTOGRAFII (NA SPRZEDAŻ)
Ponad 40 fotografów zaprezentuje swoje dzieła. Do kupienia będzie blisko 50 m2 fotografii o różnej tematyce. Wśród autorów znajdą się bardzo znane nazwiska i mniej znani twórcy, tak więc zarówno poziom jak i ceny będą zróżnicowane. Każda praca na ŚCIANIE FOTOGRAFII będzie tak przygotowana, by można ją było od razu po zakupie powiesić u siebie w domu.

OTWARTA CIEMNIA FOTOGRAFICZNA
Zobacz lub pokaż dziecku jak działa „magia” ciemni.
Dwa Jelonki przygotowana będzie ciemnia fotograficzna, w której pod okiem specjalisty można będzie wykonać czarno-białą odbitkę tradycyjną metodą. Przyjdź z małoobrazkowym negatywem, powiększalnik, chemia i papier będą czekać na Ciebie.

STUDIO PORTRETOWE
Przyjdź z rodziną, w przygotowanym studiu w Dwa Jelonki fotograf za darmo zrobi Wam tradycyjne pamiątkowe rodzinne zdjęcie, które zabierzesz do domu w postaci wydruku. Uwaga: obowiązywać będzie zasada: 1 rodzina 1 zdjęcie (dana osoba może znaleźć się na jednym zdjęciu). Rodzina to przynajmniej 2 osoby.

PLAC FOTOGRAFII
Zobacz jak fotografia może zaistnieć w naszym otoczeniu. Swoją ofertę zaprezentują wydawnictwa, antykwariaty, galerie fotografii, wykonawcy opraw, odbitek i wydruków, gadżetów fotograficznych, szkoły i organizacje zajmujące się fotografią.

KREATYWNE RAMKOWANIE
Czyli twórcze warsztaty dla dzieci. Zapraszamy na plac Kasztelański ze zdjęciami z wakacji (najlepiej w formacie 10×15 cm). Z patyczków, kolorowego papieru, piórek, muszelek, guzików, wstążek, cekinów powstaną ramki na pamiątkowe wakacyjne zdjęcia.
Zajęcia poprowadzą Kreatywne Mamy z Bemowa

Wojtek Moskwa
kiermaszfotografii@gmail.com


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!