Kobieca Pełnia Życia „Spełnienie – dotrzyj do sensu swojego życia”


Agnieszka Sokolnicka – Kobieca Pełnia Życia zaprasza na czerwcowe spotkania z rozwoju osobistego dla mieszkańców i mieszkanek Bemowa:

Czerwiec to dobry czas, żeby przyjrzeć się wartościom, które nas kształtują, które mogą być najważniejsze w życiu: wolności i życiowemu spełnieniu. Zapraszam was więc w podróż w głąb siebie, która pozwoli rozbudzić refleksje nad swoim poczuciem wolności, samodzielności, swobody i swoim powołaniem, sensem życia, swoimi marzeniami. Z wykorzystaniem praktycznych ćwiczeń oraz refleksyjnych pytań coachingowych postaramy się dotrzeć, do tego co ważne i co pozwoli kształtować życie w sposób przemyślany, zamierzony i skuteczny. Wszystko po to, by mieć większe poczucie wpływu na własne czyny, poczucie zadowolenia z własnego życia. Wchodzicie w to?

Warsztat, w dniu 17.06, godz. 18:00-20:00 „Spełnienie – dotrzyj do sensu swojego życia” podczas spotkania będziecie mogli:

  • Zadać sobie refleksyjne pytania i poszukać na nie odpowiedzi w waszych sercach
  • Sprawdzić, czy podążacie za swoim powołaniem, czy żyjecie w zgodzie ze sobą
  • Zweryfikować swoje plany życiowe, dotrzeć do marzeń

Spotkanie pozwoli wam wniknąć głębiej w swoje życie, pochylić się z refleksją nad działaniem i ewentualnie je skorygować.

Warsztaty są realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego; udział w warsztatach jest nieodpłatny; liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Logo budżetu obywatelskiego

Agnieszka Sokolnicka o sobie: Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty z rozwoju osobistego, konsultacje z konstruktywnego komunikowania się, tematyczne spacery w lesie. Specjalizuję się w tematyce komunikowania się, asertywności, wzmacniania relacji, zmiany oraz kobiecości.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, studentką mediacji rodzinnych i podstaw pomocy psychologicznej rodzinie Uniwersytetu SWPS, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, relacji. Koordynuję inkubator innowacji społecznych w zakresie rozwiązań na rzecz osób starszych.

Prywatnie jestem mamą dorosłej córki i od 20 lat żoną, nieustającą pasjonatką łąk, gór i lasów, wolontariuszką w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich, zapaloną czytelniczką dobrej literatury oraz słuchaczką polskiej muzyki alternatywnej.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!