Kobieta to Ja! Warsztaty samorozwoju dla kobiet


Na naszych warsztatach wykorzystujemy różnorodne narzędzia, aby pomóc uczestniczkom odkryć i rozwijać swoje wewnętrzne bogactwo. Karty metaforyczne będą naszym przewodnikiem w podróży przez nasze emocje, myśli i pragnienia. Poprzez medytacje dostarczymy chwili spokoju i refleksji, umożliwiając głębsze połączenie ze sobą.

Ćwiczenia rozwojowe pozwolą nam spojrzeć na siebie z nowej perspektywy, otwierając drzwi do osobistego wzrostu i transformacji. Prace manualne, takie jak tworzenie map myśli, łapaczy snów czy słoików mocy, stanowić będą kreatywny sposób wyrażania naszych marzeń i celów.

Tematyka naszych spotkań obejmuje szeroki zakres działań, od pielęgnacji ciała po rozwój ducha. Razem będziemy sadzić kwiaty, tworzyć kule do kąpieli i olejki do ciała, aby zadbać o nasze ciało i duszę. Nie zabraknie również czasu na relaksujące pillingi do ciała oraz tworzenie pięknych decoupage’owych przedmiotów, które będą symbolem naszej własnej transformacji.

Dołącz do nas na „Kobieta to Ja” – podróż, która przyniesie Ci nie tylko inspirację, ale także głębokie zrozumienie i akceptację siebie jako silnej i pięknej kobiety.

Terminy spotkań:
06.05, 03.06, 24.06, 01.07, 22.07, 09.09, 30.09, 21.10, 04.11

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego

Logo budżetu obywatelskiego

Formularz do zapisów

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na wizerunek
Newsletter
RODO

Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!