Komunikacyjne warsztaty narzędziowe


Można śmiało powiedzieć, że wszystko zaczyna się od? komunikacji. Mała zmiana w naszym sposobie komunikowania się może spowodować dużą zmianę w naszych relacjach z innymi. Zapraszamy na sobotnie warsztaty dla ojców, które będą praktyczną ?pigułą? umiejętności.

W czasie warsztatów zajmiemy się:

?zachowaniami odważnymi a komunikatami agresywnymi, manipulacyjnymi, biernymi;
?komunikatami behawioralnymi (odwołującymi się do zachowania, instruującymi, precyzyjnymi);
?komunikatami pozytywnymi (co robić, a nie czego ?nie robić?) i bezpośrednimi (do osoby, która jest w danej sytuacji a nie o niej);
?komunikatami typu ?ty? i ?ja? ? czym się różnią i czym skutkują.

Warsztat adresowany szczególnie do ojców dzieci co najmniej trzyletnich.

Karol Kołbyk ? trener i andragog. Szerokie doświadczenia zawodowe zdobywał w jednej z korporacji bankowych, w organizacjach pozarządowych, projektach społecznych i własnej działalności gospodarczej. Prowadzi Trening Zastępowania Agresji (ART) i warsztaty dla dorosłych i młodzieży. Od 2006 r. streetworker i pedagog środowiskowy pracujący z młodzieżą w miejscach jej przebywania ? w oparciu o te doświadczenia prowadził zajęcia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 r. ukończył szkolenie w Fundacji ?Dajemy Dzieciom Siłę? pt. ?Jak prowadzić ojcowskie spotkanie??. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.

Kontakt: Joanna Chaś joanna.chas@bemowskie.pl, 506 879 345

Warsztat jest częścią cyklu ?Tylko dla ojców?, organizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wydarzenia w cyklu są niezależne: można wziąć udział w jednym warsztacie lub w kilku.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!