Las Bemowski – Spacer z kobiecą energią


Miejsce zbiórki: przy Pomniku przy ul. Westerplatte na Boernerowie, współrzędne: 52.26542344112391, 20.89805108967353 + link do miejsca https://goo.gl/maps/zj42FHZeFYQYprMZ6

Dojazd komunikacją: tramwaj 20, przystanek Boernerowo 01

Szczegóły dot. trasy: ok. 6 km

Podczas spaceru doświadczysz:

  • bliskości ze swoją kobiecością
  • ciała w ruchu – będziemy wyrażać kobiecość ruchem
  • łączności z naturą – jeśli pogoda pozwoli, a w kobietach będzie chęć, uziemimy się na boso i połączymy energię kobiet z energią drzew.

Spacery nie mają charakteru sportowego, są doświadczeniami wspólnego bycia kobiet, bycia z sobą samą oraz bycia w przyrodzie. Zapraszam wszystkie kobiety, które mają siłę i gotowość do udziału w spacerach oraz otwartość na nowe, czasem nieoczywiste doznania – oczywiście w pełnej dowolności zaangażowania i bezpiecznej, życzliwej atmosferze, którą staram się tworzyć na kobiecych spotkaniach.

Agnieszka Sokolnicka o sobie: jestem trenerką i pracuję z kobietami w ramach inicjatywy @KobiecaPełniaŻycia. Specjalizuję się w obszarze komunikowania się, asertywności, wzmacniania kobiecości. Ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra w Warszawie.

Z miłości do przyrody i kobiet organizuję wyprawy do lasu te bardziej sportowe z kijkami do Nordic Walking lub bez, ale zawsze w tempie oraz te bardziej doświadczeniowe z pobudzaniem zmysłów, uważnością, wdzięcznością.

Prywatnie jestem mamą i żoną oraz miłośniczką gór, kobiecej energii i muzyki.

 

Wyprawy do jesiennego lasu organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Logo budżetu obywatelskiego


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!