Lekcja stylu


Podczas warsztatu:

  • dowiesz się jak dobierać kolory i fasony, które pasują do Twojego typu urody
  • samodzielnie stworzysz swoją paletę barw
  • poznasz, czym jest styl i jak stworzyć swój własny
  • porozmawiamy o magii dodatków w stylizacjach

 

Zapisy do 14.07.2022 (21.07.22)  osoby zapisane otrzymają potwierdzenie emailem w dniu 15.07.22
Link do formularza zapisu >>>

 

Prowadząca – Sylwia Różalska – Lange

Kobieta spełniona, żona i mama.

Z wykształcenia jestem doktorem chemii. Przez 19 lat zajmowałam się zarządzaniem jakością w firmach farmaceutycznych i medycznych. Pracując w obszarze jakości, z pasją, wspinałam się po szczeblach kariery, awansując i poszerzając zakres odpowiedzialności. Zafascynowana podejściem lean, uzyskałam akredytację na poziomie Green Belt . Przez 4 lata pełniłam funkcję prezesa Stowarzyszenia ISPE Polska, organizacji zrzeszającej firmy farmaceutyczne i wyznaczającej wysokie standardy ich funkcjonowania.

Od zawsze zafascynowana rozwijaniem siebie i innych, ukończyłam liczne studia podyplomowe: Zarządzanie jakością, Psychologia w biznesie, Trening czujności i uważności, Akademia stylu, Podyplomowe studia Coachingu i Mentoringu, a teraz przygotowuję się do akredytacji EMCC.

Jako coach i mentor pracuję, głównie z kobietami, które chcą być skutecznymi i efektywnymi liderkami, pomagam z definiowaniu i realizacji celów życiowych i zawodowych. Wspieram kobiety w odzyskiwaniu poczucia własnej wartości i budowania zdrowej pewności siebie. Współpracuję z osobami, które doznały wypalenia zawodowego i pomagam im zdefiniować się na nowo. Wydobywam drzemiący w człowieku potencjał, aby odważnie osiągał więcej, marzenia są po to by je spełniać. Z pasji i zamiłowania do człowieka współpracuję z klientami także w obszarze budowania ich wizerunku i transformacji.

Wyznaję zasadę „Samemu idzie się szybciej, razem dociera dalej”.

 

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego – Babskie Bemowo


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!