Mindfulness – spokój i wyciszenie w codziennym życiu


Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Mindfulness na Bemowie.

Wydarzenie prowadzone w trybie hybrydowym ? ograniczoną liczbę osób zgłoszonych poprzez formularz zapraszamy na żywo do Dwóch Jelonków, dodatkowo można wziąć udział w transmisji online na kanałach Bemowskiego Centrum Kultury na Facebooku i YouTubie.

Mindfulness (w języku polskim: uważność) to fenomen naszych czasów. Prozdrowotne programy oparte na wzmacnianiu uważności zyskują coraz większą popularność. Jon Kabat Zinn, twórca jednego z takich programów, powiedział: ?praktykowanie uważności może dobroczynnie wpływać na każdy poziom ludzkiego doświadczenia ? od indywidualnego, pracowniczego, społecznego, politycznego, po poziom globalny?. Ilość badań naukowych dokumentujących wpływ praktyki uważności na funkcjonowanie człowieka wzrasta z każdym rokiem, jasno pokazując możliwości samoregulacyjne naszego umysłu. Systematyczne praktykowanie uważności nie tylko poprawia koncentrację i jakość uwagi, ale także wpływa na równowagę emocjonalną i poziom napięcia w ciele.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o uważności zapraszam na webinar podczas którego:

  • poznasz podstawy praktyki uważności
  • dowiesz się, jak uważność wpływa na zdrowie psychiczne człowieka
  • weźmiesz udział w ćwiczeniach uważności
  • poznasz kilka prostych sposobów na rozwijanie uważności w codziennym życiu

Prowadząca: Magdalena Kulińska ? certyfikowana nauczycielka 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction, z wykształcenia psycholog społeczny, trener kompetencji interpersonalnych, praktyk komunikacji empatycznej. Więcej: www.uwaznazmiana.pl.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!