Motywacja – o celowym działaniu


Po trzech cyklach warsztatów rozwojowych dla kobiet (Dogadajmy się, Kobieta pełna…, Kobieta w relacji…) nadszedł czas na konkret – Miękki Konkret. Tak nazwałam cykl 3 spotkań wrześniowo-październikowych, bo będzie konkretne, na temat i bardzo, bardzo praktycznie. A co się będzie działo? Oto plan:

– Czas i Energia – o zarządzaniu sobą – 07.09, g. 18:00, Dwa Jelonki

Przyjrzymy się:

  • Na co przeznaczamy najwięcej energii i jak ją lepiej alokować
  • Co robić, by mieć czas na to co ważne

– Zmiana – o gotowości do jej wdrożenia – 28.09, g. 18:00, Dwa Jelonki

Rozpoznamy:

  • Jak wygląda proces zmiany i jak go wdrożyć u siebie
  • Czy mamy gotowość na zmianę

– Motywacja – o celowym działaniu – 11.10, g. 18:00, Dwa Jelonki

Zobaczymy:

  • Co nas motywuje do działania, zmiany, rozwoju
  • Jak utrzymać w sobie długotrwałą motywację

Zachęcam do udziału we wszystkich trzech spotkaniach – każdy kolejny warsztat pogłębia tematykę planu wdrażania zmian w życiu. UWAGA: na każdy warsztat obowiązują oddzielne zapisy.

Podczas tego cyklu chcę się z Wami podzielić innym obszarem moich kompetencji i wiedzy. Na co dzień zawodowo koordynuję duży, wielomilionowy projekt dot. innowacji społecznych, a i wcześniej ogarniałam niejedno. Bazując na tym oraz na tym, co staram się wdrażać u siebie, przedstawię Wam bardzo konkretne rozwiązanie do zaaplikowania i w życie zawodowe i osobiste. A wszystko będzie w kontekście rozwoju osobistego i takiego układania się ze sobą i otoczeniem, by żyło nam się lepiej, wygodniej, pełniej.

Agnieszka Sokolnicka o sobie: jestem trenerką i pracuję głównie z kobietami w ramach inicjatywy @KobiecaPełniaŻycia. Specjalizuję się w obszarze komunikowania się, asertywności, wzmacniania kobiecości. Odbyłam kursy m.in. z zakresu tutoringu, komunikacji, asertywności, porozumienia bez przemocy; obecnie uczęszczam do Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra w Warszawie.

Koordynuję inkubator innowacji społecznych, gdzie pełnię też rolę tutorki dla zespołów innowatorów/ek. Mam sześcioletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami edukacyjnymi i społecznymi oraz kilkunastoletnie w biznesie, głównie w pracy z klientami. Jestem także innowatorką społeczną (projekt sayBabel 2.0) w obszarze włączenia społecznego oraz wolontariuszką w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich.

Prywatnie jestem mężatka i mamą nastolatki oraz miłośniczką gór, kobiecej energii i muzyki.

 

Projekt realizowany jako kontynuacja warsztatów dla kobiet „Kobieca Pełnia Życia – Agnieszka Sokolnicka”, wspieranego przez Bemowskie Centrum Kultury w ramach Laboratorium Projektów Górc i finansowany z Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!