NABÓR do Grupy Śpiewu Tradycyjnego Osiedla Przyjaźń


Grupa Śpiewu Tradycyjnego Osiedla Przyjaźń ogłasza nabór jesienny.

Jeśli lubisz lub chcesz śpiewać w grupie, jesteś mieszkańcem lub sympatykiem Osiedla Przyjaźń, chciał(a)byś włączyć się w działania (głównie muzyczne) na rzecz społeczności lokalnej i masz czas w niedzielne przedpołudnia, dołącz do nas.
Jesteśmy grupą międzypokoleniową, zapraszamy dorosłe osoby w każdym wieku!

Zapraszamy Cię na dwie otwarte próby, na których będziesz miał/a okazję z nami pośpiewać, poznać nas i dowiedzieć się, jak działamy.
Próby odbędą się 17 i 24 września, w godzinach 10-12:30 w Klubie Karuzela.
Zapraszamy też do kontaktu z nami – grupaspiewu@gmail.com, na naszego bloga – przyjaznspiewa@wordpress.com oraz facebooka –facebook.com/grupaspiewuop.pl
Nabór zamykamy w połowie października.

Grupa Śpiewu Tradycyjnego Osiedla Przyjaźń istnieje od września 2015 roku. Została założona przez Jagnę Godzińską w ramach Laboratorium Projektów Osiedla Przyjaźń – projektu zrealizowanego przez mieszkanki Osiedla Przyjaźń i Bemowskie Centrum Kultury.

Uczestnicy grupy to mieszkańcy i miłośnicy Osiedla Przyjaźń na Bemowie, osoby dorosłe w różnym wieku. Są zaangażowani w działania zorientowane na wspieranie więzi sąsiedzkich tego miejsca. Celem grupy jest tworzenie wspólnoty wokół śpiewu, również poprzez działania animacyjne, które grupa podejmuje. Grupa jest pod muzyczną opieką Nasty Niarasavej. W repertuarze ma pieśni z ludowych tradycji różnych kultur.

Grupa działa przy wsparciu i współpracy Bemowskiego Centrum Kultury.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!