Pleciemy wianki


Spotkajmy się w bezpiecznej przestrzeni, naturze, połączmy z matką naturą. By w  kobiecej łagodności, być dla siebie i ze sobą.

Będę trzymała przestrzeń dla tych kobiet, które poczują by dołączyć, które odnajdą w sobie moc i prawdę oraz wewnętrzną mądrość. Będziemy zasilać naszą wewnętrzną czarodziejkę, tą co wie?

  1. jeśli potrzebujesz pobycia w kobiecej energii,
  2. jeśli brakuje Ci wsparcia kobiet, wysłuchania bez oceniania,
  3. jeśli chcesz poczuć radość, która tkwi głęboko w nas – ekstatyczna i dzika!

to to wydarzenie jest dla Ciebie!

Niech emocje, uczucia się uwalniają i uzdrawiają,

Wspierajmy się wzajemnie, stańmy w swojej mocy i prawdzie!

Będziemy poznawać siebie, rozmawiać, oddychać, ruszać się, pobudzać naszą energię życiową, śmiać się, słuchać, widzieć siebie, obserwować nasze myśli. Uważnie.

Będziemy praktykować wdzięczność i dziękować za to, co mamy. Będziemy medytować. Wszystko w lekkości i radości, podążając za naszym flow.

Będziemy pleść wianki, proszę zbierajcie kwiaty, gałązki z okolicy.

 

Marta Skrok i jej życie w lekkości

Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Z zaufaniem kroczy ścieżką serca, nawołując inne kobiety do życia w lekkości. Jest przy tym uziemiona i osadzona w realiach życia.

Energetyczna a jednocześnie spokojna. Pokazuje kobietom swą dziką stronę, czas skończyć ze stereotypem ?grzecznej? dziewczynki.

Wierzy, że człowiek pomagając sobie, zmienia i naprawia cały świat.

Wierzy, że uśmiech i działanie z poziomu serca ma nieograniczoną moc.

Właścicielka marki Życie w lekkości, organizatorka wielu warsztatów (m.in. Dom Kultury Dzielnicy Bemowo), współpracuje z Ewą Błaszczak, Małgorzatą Marczewska oraz konferencji (m.in. z Beatą Pawlikowską), Absolwentka Alchemii Życia w Manaya?s Healing,Trenerka metody GOŚC -GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz absolwentka kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Na ścieżce tantrycznej, uczennica  True Tantra  Ananda Rudry. Mentorka w Szkole Liderek.

Uwielbia taniec, tantrę, jogę kundalini, śpiew i medytacje. Czyta kroniki Akaszy. Robi masaże ajurwedyjskie głowy.

www.zyciewlekkosci.pl


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!