PODZIAŁAJMY ZERO WASTE – warsztaty dla kobiet z Małgorzata Zawilską – Rospędek


Kobieca Pełnia Życia ? Agnieszka Sokolnicka zaprasza na warsztaty dla kobiet w ramach Laboratorium Projektów Bemowskiego Centrum Kultury: PODZIAŁAJMY ZERO WASTE

Każdy nasz wybór ma znaczenia, a każdy mały krok może sprawić, że będziemy żyć bardziej ekologicznie. My, Kobiety mając w swoich rękach ogromną sprawczość, możemy również podziałać zero waste!

Chcesz dowiedzieć się, co zrobić, żeby żyć bardziej ekologicznie i ekonomicznie?

Przyjdź 23.11 na warsztaty dla kobiet! Przyjrzymy się naszym codziennym nawykom, rozeznamy, co możemy zmienić i jakie to może przynieść korzyści nam i planecie.

Sprawdzoną wiedzę i przetestowane rozwiązania zaprezentuje nam Małgorzata Zawilska – Rospędek, która od lat specjalizuje się w edukacji ekologicznej, m.in. prowadzi bloga: https://www.facebook.com/inzynierwzielonychokularach.

Małgorzata Zawilska – Rospędek o sobie:

Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska, a z zawodu i pasji ? inżynier, trener, żona i matka (kolejność chronologiczna). Mam misję ratowania świata, jednak krytycznie podchodzę do kwestii przed czym i w jaki sposób należy go uratować. Jestem uczulona na ekoterrorystów i greenwashing ? po prostu muszę mieć pewność, że robię rzeczy, które mają sens. Mieszkam w bloku w Warszawie i w najbliższych lata nie planuję ucieczki w Bieszczady. Poszukuję więc sposobów na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko w warunkach, w jakich żyje większość Polaków i środkami dostępnymi dla każdego. Chcę być Twoim przewodnikiem po prostych i skutecznych metodach na bardziej-eko-życie. Spójrzmy razem przez zielone okulary!

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!