Projekt działalności biznesowej (jak rozpocząć działalność gospodarczą ? ważne rady jak uniknąć kłopotów z US i ZUS). Plusy i minusy prowadzenia własnego biznesu


PLAN WARSZTATU:

Projekt działalności biznesowej (jak rozpocząć działalność gospodarczą ? ważne rady jak uniknąć kłopotów z US i ZUS). Plusy i minusy prowadzenia własnego biznesu

Rozpoczęcie własnej działalności biznesowej to ważny krok. Na warsztatach dowiemy się, na co zwrócić uwagę rozpoczynając prowadzenie swojego biznesu:

– co należy zrobić przed rozpoczęciem swojego biznesu,

– plusy i minusy prowadzenia swojego biznesu,

–  formy prawne prowadzenia biznesu,

– „złote rady” w kwestii ZUS i US,

– jak zadbać o płynność finansową firmy i swoją własną,

– zabezpieczenie firmy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych,

– zabezpieczenie rodziny w przypadku problemów finansowych firmy.

Trener: Monika Kaczmarska

Ekspertka sprzedaży i specjalistka w budowaniu relacji biznesowych z klientem indywidualnym, jak i biznesowym. Posiada 15 – letnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich i szeroką znajomość branży finansowej, ubezpieczeniowej, w tym zagadnień emerytalnych czy inwestycyjnych. Jest ekspertem ds. finansów i ubezpieczeń oraz budowania biznesu w TV, m.in. w Pytaniu na Śniadanie i TVN Style.

Była i jest odpowiedzialna za rozwój zespołów sprzedażowych zarówno sprzedaży pośredniej, jak i bezpośredniej czy zespołów mobilnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla grupy pracowników, jak i w coachingach osobistych. To praktyk biznesu, który prowadzi swoją działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego ze specjalizacją w obsłudze klientów biznesowych i doradztwa w zakresie ubezpieczeń na życie i programów emerytalno – oszczędnościowych.

Jej pasją jest zdrowy styl życia i energiczna 6 – letnia córeczka.

Warsztaty finansowane z Budżetu Obywatelskiego

Logo budżetu obywatelskiego


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!