Spacer pn. „Moje potrzeby, czyli docieranie do potrzeb i ogłaszanie ich światu”


Listopadowy leśny spacer w kobiecym gronie pozwoli nam skoncentrować się na swoich potrzebach, najpierw zdaniu sobie z nich sprawy, następnie praktykowaniu ich komunikowania w sposób konstruktywny. Przećwiczymy też reakcję na nieprzyjmowanie naszych potrzeb przez innych lub na odmienne potrzeby drugiej osoby.

Podczas spaceru:

– zrobisz audyt swoich aktualnych potrzeb
– ocenisz, które z nich są zaspokojone, które nie
– opracujesz strategie konstruktywnego odnoszenia się do własnych potrzeb, także w kontaktach z innymi

Miejsce zbiórki: skrzyżowanie ul. Rękopis i ul. Groteski, Wólka Węglowa.

Dojazd komunikacją: autobus 110, przystanek Akcent 01.

Szczegóły dot. trasy: ok.6 km

Spacery nie mają charakteru sportowego, są doświadczeniami wspólnego bycia kobiet, bycia z sobą samą oraz bycia w przyrodzie. Zapraszam wszystkie kobiety, które mają siłę i gotowość do udziału w spacerach oraz otwartość na nowe, czasem nieoczywiste doznania – oczywiście w pełnej dowolności zaangażowania i bezpiecznej, życzliwej atmosferze, którą staram się tworzyć na kobiecych spotkaniach.

Spotkanie finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego – udział w spotkaniu jest nieodpłatny.

Logo budżetu obywatelskiego

Prowadząca spacer – Agnieszka Sokolnicka – o sobie: Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty z rozwoju osobistego, indywidualne konsultacje z konstruktywnego komunikowania się, także dla par oraz tematyczne spacery leśne.

Jestem certyfikowaną trenerką, w tym gry coachingowej Podróż Bohatera, mediatorką rodzinną, uczestniczką licznych kursów, w tym z dialogu motywującego i NVC. Koordynuję inkubator innowacji społecznych w zakresie rozwiązań na rzecz osób starszych.

Prywatnie jestem mamą dorosłej córki i od 20 lat żoną, pasjonatką łąk, gór i lasów, wolontariuszką w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich, zapaloną czytelniczką dobrej literatury oraz słuchaczką polskiej muzyki alternatywnej.

Kontakt:
Paweł Gala
pawel.gala@bemowskie.pl
798-991-848, 784-442-963


Udostępnij:

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!