Spacery Uważności – Mindfulness na Bemowie


Uważność z j. ang. mindfulness to rodzaj uwagi, który skupiony jest na bezpośrednich doświadczeniach płynących ze zmysłów. Wiele badań naukowych wskazuje, że mindfulness ma ogromy wpływ na to jak przeżywamy nasze życie: zmniejsza się stres i napięcie w ciele, poprawia jakość uwagi, pojawia się więcej równowagi emocjonalnej i spokoju. Ćwiczenia uważności to codzienny sposób na wzmocnienie zdrowia psychicznego. Nie ma lepszej okazji do praktyki niż spotkanie z przyrodą.

Zapraszamy na spacer z uważnością w Lesie Bemowskim. Podczas wydarzenia poznasz podstawy ćwiczeń uważności i doświadczysz, jak wpływają na ciało i umysł, sprawdzisz różne ćwiczenia, które będziesz mógł łatwo przenieść do swojego życia. Zobaczysz, że uważność to wspaniały sposób na czerpanie z pełni życia.

Spotykamy się 02.09.2023 r. o godz. 11:00 przy wejściu głównym do Lasu Bemowskiego przy ul. Kutrzeby. Spacer potrwa około 2h. Prosimy o zabranie ze sobą koca lub maty- czegoś na czym będzie można swobodnie usiąść lub położyć się na ziemi.

Spacer poprowadzi: Magdalena Kulińska- certyfikowana nauczycielka 8-tygodniowego programu Mindfulness Based Stress Reduction, z wykształcenia psycholożka i psychoterapeutka. Więcej: www.uwaznazmiana.pl

Data spaceru:
02.09.2023 r. – 11:00 – 13:00

Spotkania organizowane z Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!