Spotkanie z Joanną Keszką „Grzeczna to już byłam”


Nie ma wolności i równości bez kobiecej seksualności. Jesteś kobietą, w której życiu też jest seks? Przyjdź na spotkanie z Joanną Keszka, autorką książki ?Grzeczna to już byłam. Przewodnik po kobiecej seksualności?.

Bycie miłymi i grzecznymi dziewczynkami nie na wiele nam się dotąd przydało, prawda? Lepiej od razu darować sobie bycie miłą i być tak odważną, na ile tylko czujesz się gotowa. Nie warto iść na brudne kompromisy, trzeba po prostu załatwić sprawy, na których nam zależy, bez zadręczania się, jak nas odbiorą inni. Seks to świetna przestrzeń dla kobiet, które mają już dość siedzenia cicho i poświęcania się w nadziei, że ktoś je za to doceni.
Zazwyczaj kobiety surowo ocenia się na podstawie tego w jaki sposób wyrażają swoją seksualność. Z ambon, z gabinetów politycznych i terapeutycznych wciąż przypomina się, że kobieta, która szuka seksualnej przyjemności to puszczalska dziwka, która sama sobie jest winna, wszystkich złych rzeczy, które inni dla niej przygotowali. Otwarta kobieca seksualność jest traktowana jako występek przeciw moralności, rozwiązłość i daje prawo do wyśmiewania i atakowania kobiet, które sobie na coś takiego pozwolą. Dość wykorzystywania seksu do oceniania, kontrolowania i ograniczania kobiet. Autorka książki ?Grzeczna to już byłam? namawia do odkrywania seksualności, która wspiera kobiety. Mówi o prawie do własnych wyborów erotycznych i do przyjemności na swoich własnych zasadach.

Joanna Keszka, pisarka książek o seksie, ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, aktywistka, edukatorka, trenerka kreatywnego seksu, prowadzi stronę Barbarella.pl oraz butik on – line z zdrowymi i praktycznymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par www.LoveStore.Barbarella.pl . Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. ?Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie?. Autorka i prowadząca program edukacyjny tv na kanale Planete + ?Szkoła Seksu Joanny Keszka?.  Autorka ogólnopolskich akcji, programów i warsztatów edukacyjnych dla kobiet takich jak m.in : dla Fundacji Batorego : ?Seksualność kobiet bez przemocy: jak odkrywać i walczyć o prawa seksualne kobiet?, przy Kongresie Kobiet Poznań, Warszawa, Bruksela ?Jak przeprowadzić własną rewolucję seksualną?.

Spotkanie organizowane jest z Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!