Spotkanie z prawnikiem dla dorosłych: „Finanse w rodzinie”


Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu spotkań poświęconych tematyce „Finanse w rodzinie”. To unikalna okazja do zgłębienia wiedzy na temat zabezpieczania finansów w różnych etapach życia rodzinnego. Spotkanie odbędzie się w MAL Dwa Jelonki na Bemowie, ul. Rozłogi 18, 23 lutego 2024 r. 

Tematy, które będą poruszane podczas spotkań: 

1. Finanse w małżeństwie

Dowiecie się jak wspólnie zarządzać budżetem, ucząc się skutecznej komunikacji w kwestiach finansowych. W trakcie spotkania omówimy strategie oszczędzania, planowania celów oraz budowania solidnej podstawy finansowej. 

2. Finanse w związku partnerskim
Poznacie tajniki sztuki zarządzania finansami we wspólnym życiu. Razem odkryjemy tajemnice efektywnego planowania budżetu i osiągania finansowych celów jako para. 

3. Finanse dzieci

Odkryjecie, jak kształtować zdrowe nawyki finansowe u najmłodszych. Dowiecie się, jak mądrze zarządzać funduszami dzieci, ucząc ich odpowiedzialnego podejścia do pieniędzy.

4. Finanse po rozwodzie:

Poznacie sposoby na pokonanie wyzwań finansowych, które pojawiają się po rozstaniu. Razem z ekspertem omówimy strategie budżetowania i planowania, pomagając odnaleźć nową stabilność na tym trudnym życiowym etapie.

5. Osoby z niepełnosprawnością:

Skupimy się na finansowych wyzwaniach, z jakimi mogą się spotykać osoby z niepełnosprawnością. Opracujemy strategie lepszego zarządzania środkami finansowymi.

 

Spotkania poprowadzi radca prawny Iwona Chojecka. 

Dołączcie do nas, aby zdobyć praktyczne umiejętności, dzielić się doświadczeniem i porozmawiać o ważnych kwestiach finansowych. Czekamy na Was w MAL Dwa Jelonki na Bemowie, ul. Rozłogi 18. 

Bemowskie Centrum kultury

Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!