Tłusty czwartek z Savory or Sweet


Wszyscy mniej lub bardziej lubimy sklepowe słodkości. A gdyby tak móc jeść je bezkarnie? Podczas warsztatów z Karoliną Gawrońską, autorką książki ?Wegańskie Słodycze? dowiecie się jak przygotować oryginalne receptury na popularne i znane słodycze w zdrowszej, roślinnej wersji. Widzowie jej kanału na YouTube oraz czytelnicy bloga ?Savory or Sweet?? nazywają ją Królową Wegańskich Słodyczy. Dostaniecie więc wiele przydatnych rad, które pomogą Wam zamienić każdą kuchnię w manufakturę wege słodkości i samodzielnie robić desery o jakich się nie śniło!

Wykonacie z Karoliną wegańskie i ?uzdrowione?: Snickersy, Tłiksy, Pastylki Miętowe Michałki i Deser Monte. Propozycje idealne na tłusty czwartek. Wszystkie bez glutenu, utwardzonych tłuszczów, mleka i laktozy. Naturalne, przepyszne i zaskakujące.

Warsztaty są nie tylko dla wegan, ale dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się deserami bez wyrzeczeń i wyrzutów sumienia! Tych przepisów nie znajdziecie ani na kanale Karoliny na YouTubie, ani na jej blogu.

Karolina Gawrońska – autorka popularnego kanału na YouTubie oraz bloga ?Savory or Sweet??. Biegaczka długodystansowa, maratonka, kolarka i triathlonistka. Weganka, entuzjastka zdrowego stylu życia i dietetyki. W swojej książce ?Wegańskie słodycze? (Wydawnictwo Buchmann) Karolina udowadnia, że wszystkie kultowe słodycze można przyrządzić z naturalnych składników i bez glutenu, nie rezygnując przy tym z ich charakterystycznego smaku.

Kierujemy się dobrą praktyką, że wspólnie gotujemy, wspólnie jemy i wspólnie sprzątamy. Uczestnicy przynoszą składniki do przygotowania naparu.

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!