W połączeniu z ciałem


Z ogromną radością zapraszam na pierwszy w tym roku cykl warsztatów „W bliskości z ciałem”. Zależy mi, żebyśmy złapały i zatrzymały połączenie z własnym ciałem, rozgościły się w nim i rozkoszowały. Podczas trzech kolejnych spotkań będzie o ciele:

– teoretycznie: co tam się dzieje, jak się dzieje i czemu się dzieje

– praktycznie: co możemy zrobić, by się ciału przysłużyć, by się czuć we własnym ciele cudownie, a przynajmniej wygodnie

– doświadczeniowo: będziemy na własnym ciele zaznawać konkretnych ćwiczeń, które pozwolą nam się w ciele osadzić i wracać do ciała jako naszego domu, świątyni.

Przygotujcie się więc na wielowymiarowość tych warsztatów, a przede wszystkim otwórzcie się na siebie same, na być może na nowe doświadczenia, nieoczywiste ćwiczenia. A wszystko w uważności na nasz największy skarb – ciało.

Ten cykl jest efektem mojego nieustannego zachwytu kobiecością, jej licznymi, także cielesnymi aspektami. Jest także rezultatem mojego samorozwoju – uczestniczę w Treningu Świadomości Ciała, Myśli, Relacji i Emocji, prowadzonego przez Agę Sokołowską i z zajęć na zajęcia odkrywam niesamowite połączenie z ciałem, a przede wszystkim uświadamiam sobie, co to połączenie daje. I szalenie chcę się tym z Wami podzielić, byście spróbowały wejść głębiej w relacje z samą sobą, nie tylko w lepszym siebie rozumieniu, ale przede wszystkim w lepszym siebie czuciu.

Szczegóły cyklu „W bliskości z ciałem”:

 • 08.03.2023 – Zachwyć się własną kobiecością:
  • będziecie przyglądać się za co kochacie ciało i czy są trudne miejsca w ciele
  • wprawicie w ruch poszczególne obszary ciała, te uwielbiane i te przysparzające rozterek
  • zastanowicie się, jak to jest żyć w uwielbieniu ciała

Możecie też liczyć na medytację zasilającą kobiecość. A wszystko przy subtelnej muzyce.

 • 22.03.2023 – W połączeniu z ciałem:
  • sprawdzicie, jak emocje zagaszczają w ciele
  • dowiecie się, co nerw błędny wyprawia w naszym ciele i jak wykorzystywać jego wpływy
  • przyjrzycie się waszej relacji z ciałem i relacji ciała z wami
  • pomyślicie, jak chcecie lepiej połączyć się z ciałem

I tym razem będzie medytacja oparta na przepływach w ciele. I tym razem będzie w tle klimatyczna muza.

 • 04.2023 – Niespodzianka w budowaniu bliskości z ciałem – to spotkanie będzie prowadzone przez gościnię. Szczegóły już wkrótce!

Mam głęboką nadzieję, że te trzy warsztaty przybliżą Was do czucia ciała, zachwytu nad nim i tym samym pełniejszego, szczęśliwszego życia.

Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się już dzisiaj!

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w tematach dot. dobrostanu, komunikowania się, także inkluzywnego, asertywności, zmiany.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu; obecnie odbywam kurs Trening Świadomości Ciała, Myśli, Emocji, Relacji.

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich.

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!