Warsaw Camerata a?la Carte! – koncert muzyki kameralnej


Po wielu miesiącach całkiem przez nas nieplanowanej przerwy, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kontynuację cyklu Warsaw Camerata a?la Carte! Zaczynamy od propozycji repertuarowych, które w ubiegłym sezonie cieszyły się dużą popularnością w głosowaniu, ale nie udało się ich zagrać. 

Wykonawcy: Warsaw Camerata Paweł Kos-Nowicki ? dyrygent 

Program jest odpowiedni dla dzieci w wieku szkolnym. 

Finansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa 

Współpraca: Kancelaria Adwokacka Marek Małecki, Grupa Strategia 

O projekcie Warsaw Camerata a?la Carte!

Ideą przyświecającą powstaniu cyklu koncertów Warsaw Camerata a? la Carte! jest chęć zorganizowania wydarzeń muzycznych całkowicie zgodnych z oczekiwaniami słuchaczy. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że pomysł jest powieleniem działalności instytucji państwowych lub miejskich. Jednak zasadnicza różnica pomiędzy tym przedsięwzięciem a koncertami proponowanymi tradycyjnie polega na tym, że w przypadku cyklu Warsaw Camerata a?la Carte, to właśnie słuchacze mają bezpośredni i decydujący wpływ na repertuar, a nie tylko wybór koncertu, na jaki pójdą. Pomysł ten nieobcy zachodnim salom koncertowym, jest absolutnie innowacyjny w skali naszego kraju. Głosowanie na program odbywa się poprzez stronę internetową a także tradycyjnie na kartach do głosowania, które słuchacze otrzymują wraz z programem na koncercie 

 

Uwaga: Ze względu na stan epidemii Covid-19 podczas koncertu będą stosowane procedury bezpieczeństwa, zgodne z wytycznymi MKiDN w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!