Warsztaty kreatywne dla kobiet


Zapraszamy na warsztaty bliskości z naturą i ze sobą. Spotkamy się w kameralnej grupie kobiet, po to, aby tworzyć kreatywne prace z materiałów naturalnych oraz wykorzystać przedmioty które już wyszły z obiegu. Damy nowe życie tym, stworzonym przez człowieka stojącym od długiego czasu na półce jednocześnie wykorzystując te, które należą do świata przyrody.

Zachęcam do zabrania ze sobą nieużywanych ozdób oraz naturalnych rzeczy, które znajdziecie pod swoimi stopami podczas spaceru (patyki, liście, owoce, itp.).

Podczas spotkania rozmawiamy, inspirujemy się nawzajem, tworzymy nowe przedmioty, dajemy upust kreatywności i fantazji w bliskim kontakcie z naturą i jej darami.

 

Jeśli potrzebujesz pobyć z innymi kobietami i spędzić twórczo czas z naturą, to to spotkanie jest dla Ciebie!

 

Prowadząca

Diana Czajkowska

Jestem przewodniczką kąpieli leśnych, trenerką edukacji w plenerze, dogoterapeutką, instruktorką turystyki rowerowej oraz treserką psów. Przez wiele lat edukowałam ekologicznie dzieci, również te będące w edukacji domowej, Prowadziłam zajęcia dla dorosłych oraz seniorów. Współpracuję z ośrodkami ukierunkowanymi na outdoorowe metody pracy. Widzę w naturze ogromny potencjał do odnowienia, odrodzenia oraz rozwoju. Poprzez swoje zajęcia chcę ci pokazać co możesz dzięki niej zyskać.

 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!