Warsztaty relaksacyjne w hamakach – odwołane ze względu na pogodę


Hamaki rozwieszone pomiędzy drzewami, dające poczucie oderwania się od ziemi, ale jednocześnie zapewniające bezpośredni kontakt z naturą, pozwalają stworzyć idealne warunki do jej kontemplacji. Zajęcia będą się skupiały na pracy ze zmysłami i na postrzeganiu nimi świata zewnętrznego, zwłaszcza tego przyrodniczego. Zanurzenie w tym co tu i teraz z dużą uważnością i respektem dla przyrody. Bliski kontakt z przyrodą powoduje zredukowanie wysokiego poziomu stresu oraz zmniejsza tzw. deficyt natury czyli brak wystarczającego kontaktu z nią. Zapraszamy!

Gdzie?
Park Górczewska – modrzewiowy zagajnik (52.234390919252576, 20.905810322806246)

Kiedy?
28 maja, godz. 10:00 – 13:00

Kto?
Dorośli

Jak?
Zapisy, poprzez formularz na stronie, zaczynają się dwa tygodnie przed każdymi zajęciami. Każdego chętnego poprosimy o numer telefonu do kontaktu w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych. Prosimy ubrać się ciepło, na cebulkę i zabrać ze sobą śpiwór lub koc i opcjonalnie karimatę. Można też ze sobą wziąć ciepły napój np. herbatę.

Prowadząca:
Diana Czajkowska
Od wielu lat zachęcam ludzi do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu m.in. poprzez organizację warsztatów z zakresu edukacji przyrodniczej, relaksacji w hamakach czy kąpieli leśnych.
Jestem autorką cyklu zajęć przyrodniczych i relaksacyjnych w hamakach dla dzieci i rodziców „Dzieciaki na hamaki!” jak również „Oaza spokoju” dla dorosłych i seniorów. Współpracuję z instytucjami ukierunkowanymi na outdoorowe metody pracy. Trenerka edukacji w plenerze, dogoterapeuta, treser psów, absolwentka ochrony środowiska na Akademii Rolniczej w Szczecinie.

Warsztaty finansowane z Budżetu Obywatelskiego 2022


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!