Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+, cykl warsztatów o myśleniu


Twój sposób myślenia o sobie i świecie determinuje Twoje poczucie satysfakcji, spełnienia, radość z życia, Twoje relacje. Nie wierzysz? Sprawdź to!

A możesz to zrobić przychodząc na cykl warsztatów o myśleniu, który rozpoczyna się już z początkiem września.

 

A czemu o myśleniu? Bo myślenie jest jednym, może nawet najważniejszym obszarem kształtowania nas jako ludzi. Mamy średnio 6200 myśli dziennie i choć większość jest nieświadoma (na szczęście!), to jednak możemy mieć wpływ na to jak, kiedy i co myślimy. I przyjrzenia się swojemu sposobowi myślenia, do jego weryfikacji, ewentualnego zmodyfikowania będę Cię zapraszać na 3 kolejnych warsztatach z cyklu o myśleniu.

A pierwszy, inaugurujący ten cykl warsztat poprowadzi gościni – Joanna Kuźma, psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, coachka, moja koleżanka ze Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra.

 

Na warsztatach będziesz mieć okazję:

  • przyjrzeć się swojemu sposobowi myślenia, wychwycić to co wspierające i próbować to wzmacniać,
  • sprawdzić, jak myślenie wpływa na mówienie, czyli zweryfikujesz na ile konstruktywne Twoje jest komunikowanie się ze sobą i ze światem, w kontekście myśli, które masz każdego dnia
  • zastanowisz się i zaplanujesz – jak myślenie przerodzić w działanie, czyli o przekuwaniu marzeń, pragnień, potrzeb w cel, plan, strategię.

 

Na pierwszym warsztacie 6 września pn. Myślenie wspierające – czyli praktyka tworzenia dobrych myśli:

  • zrozumiesz, czym są myśli automatyczne/niewspierające;
  • zdiagnozujesz, jakie niewspierające myśli najczęściej pojawiają się w Twojej głowie;
  • przyjrzysz się temu, co one Ci „dają”, a co „odbierają” i jak je możesz wykorzystać, żeby stworzyć myśl wspierającą;
  • weźmiesz udział w medytacji myśli, podczas której oddasz kontrolę i pozwolisz myślom płynąć.

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w temacie dot. komunikowania się włączającego oraz relacji dorosłych dzieci z dojrzałymi rodzicami. Prowadzę także warsztaty dla dorosłych osób starszych, np. z kompetencji cyfrowych czy funkcji poznawczych.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu, języka ciała.

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich oraz Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie w Warszawie.

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.

 

Joanna Kuźma o sobie:

Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra. Posiadam akredytację narzędzia badającego Odporność Psychiczna – MTQ Plus i jestem w trakcie certyfikacji coachingowe ICF ACC. Ukończyłam program MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), którego elementy wykorzystuje w swojej praktyce trenerskiej.

Specjalizuję się w tematach związanych ze stresem, emocjami, asertywnością i komunikacją. Na co dzień pracuję w firmie szkoleniowej, jako konsultantka i trenerka, w której współpracuję z biznesem. W swojej pracy z ludźmi wychodzę z założenia, że każdy jest osobą z dużym potencjałem, a kluczem do jego rozwoju jest wzięcie odpowiedzialności za swoje działania.

Prywatnie uwielbiam podróżować, żeglować i przesiadywać w kawiarniach.

 

 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Logo budżetu obywatelskiego


Udostępnij:

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!