Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+ „Poczuj, nazwij, przeżyj – emocje w Twoim życiu”


Pewnie nikogo nie trzeba nikogo przekonywać, że emocje są ważne, że ich przeżywanie pomaga przetrwać codzienność, a ich konstruktywne wyrażanie prowadzi do zaspokojenia potrzeb. Na kolejnym cyklu pn. „Poczuj, nazwij, przeżyj – emocje w Twoim życiu” będę chciała przybliżać tematykę emocji, bo wciąż jest nieoczywista, trudna, wymaga zgłębienia. Sama przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że emocje, jakie są, każdy widzi, więc po co jest roztrząsać. Na szczęście dojrzałam do innego spojrzenia na emocje moje i innych osób i chcę się dzielić tą zmienioną perspektywą. Dodam, że perspektywa wciąż ewoluuje, bo potencjał w temacie emocji zdaje się być nieskończony.

 

Zapraszam więc wszystkie osoby, które czują, że potrzebują przyjrzeć się swoim emocją z bliska, acz w bezpiecznych okolicznościach grupy warsztatowej, w oparciu o sprawdzone metody psychoedukacji. Dodam, zdradzając niespodziankę, że zaprosiłam psycholożkę Agnieszkę Opach, założycielkę Ośrodka Mamy Emocje do poprowadzenia drugiego warsztatu.

 

Na II warsztacie w dniu 26 kwietnia (zapisy dotyczą tylko tego terminu!) – Emocje w moim świecie – jak je przeżywać?

– Przeanalizujemy emocje pożądane i niechciane

– Poznamy metody wyrażania trudnych emocji

 

Na III warsztacie w 10 maja – Z emocjami za pan brat – jak doświadczać emocji na co dzień?

– Pomedytujemy emocje w bełkocie

– Pójdziemy na randkę z sercem

– Usłyszymy w emocje w muzyce

 

Gościni najbliższych warsztatów Aga Opach o sobie:

Jestem psychologiem z wykształceniem pedagogicznym, interwentem kryzysowym i mediatorem rodzinnym. Od wielu lat wspieram i towarzysze dzieciom, nastolatkom oraz dorosłym w kryzysach i trudnościach, jakie napotkali w swoim życiu. Ukończyłam społeczną psychologię kliniczną, interwencję kryzysową oraz pedagogikę. Mam na swoim koncie wiele szkoleń, kursów i warsztatów. Dzięki temu mogę korzystać z wielu metod. W swojej pracy kieruję się dobrem klienta, dbam o to, aby atmosfera była bezpieczna, oparta na empatii i pełnej akceptacji.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieciaków. Moja córka i syn uczą mnie każdego dnia. To dzięki nim odkrywam codziennie bycie „tu i teraz”, uważność na drugiego człowieka, a także siłę relacji rodzic –dziecko, tak jedynej i wyjątkowej. To One dały początek i  nazwę Ośrodka, którego jestem Twórczynią „ Mamy Emocje” mówiąc, że przecież to istota pracy psychologa: Emocje, a wszyscy je Mamy.

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie:

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w tematach dot. dobrostanu, komunikowania się, także inkluzywnego, asertywności, zmiany.

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu; obecnie odbywam kurs Trening Świadomości Ciała, Myśli, Emocji, Relacji.

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich.

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej.

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!