Warsztaty wzmacniające dla kobiet 40+


Pewnie nikogo nie trzeba nikogo przekonywać, że emocje są ważne, że ich przeżywanie pomaga przetrwać codzienność, a ich konstruktywne wyrażanie prowadzi do zaspokojenia potrzeb. Na kolejnym cyklu pn. „Poczuj, nazwij, przeżyj – emocje w Twoim życiu” będę chciała przybliżać tematykę emocji, bo wciąż jest nieoczywista, trudna, wymaga zgłębienia. Sama przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że emocje, jakie są, każdy widzi, więc po co jest roztrząsać. Na szczęście dojrzałam do innego spojrzenia na emocje moje i innych osób i chcę się dzielić tą zmienioną perspektywą. Dodam, że perspektywa wciąż ewoluuje, bo potencjał w temacie emocji zdaje się być nieskończony.  

Zapraszam więc wszystkie osoby, które czują, że potrzebują przyjrzeć się swoim emocją z bliska, acz w bezpiecznych okolicznościach grupy warsztatowej, w oparciu o sprawdzone metody psychoedukacji. Dodam, zdradzając niespodziankę, że zaprosiłam psycholożkę Agnieszkę Opach, założycielkę Ośrodka Mamy Emocje do poprowadzenia drugiego warsztatu. 

Podczas kolejnych trzech warsztatów:
Na I warsztacie w dniu 12 kwietnia (zapisy dotyczą tylko tego terminu) Świat moich emocji – jak go zrozumieć?

  • Przyjrzymy się emocjom, przede wszystkim tym wzmacniającym 
  • Odkryjemy po co są emocje i jak się mają do potrzeb oraz do komunikatów  
  • Złapiemy emocjonalny oddech 

Na II warsztacie w dniu 26 kwietnia – Emocje w moim świecie – jak je przeżywać?  

  • Przeanalizujemy emocje pożądane i niechciane
  • Poznamy metody wyrażania trudnych emocji

Na III warsztacie w 10 maja – Z emocjami za pan brat – jak doświadczać emocji na co dzień? 

  • Pomedytujemy emocje w bełkocie 
  • Pójdziemy na randkę z sercem 
  • Usłyszymy w emocje w muzyce 

 

Agnieszka Sokolnicka o sobie: 

Od 2020 roku prowadzę inicjatywę „Kobieca Pełnia Życia”, w ramach której organizuję i prowadzę warsztaty, spacery w lesie, inne społeczne działania. Jako trenerka specjalizuję się w tematach dot. dobrostanu, komunikowania się, także inkluzywnego, asertywności, zmiany. 

Jestem absolwentką Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowaną trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera, uczestniczką licznych kursów z tutoringu, komunikacji, mentoringu; obecnie odbywam kurs Trening Świadomości Ciała, Myśli, Emocji, Relacji. 

Zawodowo koordynuję inkubator innowacji społecznych i pracuję z innowatorami i innowatorkami oraz ekspertami i ekspertkami z obszarów senioralnych. Sama jestem wolontariuszką i liderką wolontariatu w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich. 

Prywatnie jestem matką i żoną, pasjonatką gór, lasów i łąk oraz polskiej muzyki alternatywnej. 

 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego. 

 


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!